Херсон °C

В ЦерквіПокрови Пресвятої Богородиці служби проходять, аде є і ON-LINE

Общество, Культура
0

Важлива інформація для нашої церковної громади!
Дорогі брати і сестри громади Церква Покрови Пресвятої Богородиці і наші друзі, які слідкують за нашим життям і служінням!

ХРАМ БУДЕ ВІДЧИНЕНИМ. Наш храм на час карантину у зв'язку з коронавірусом не зачинятиметься і в ньому продовжуватиметься недільна Служба Божа. Разом з цим ми свідомі загрози пандемії і, починаючи з минулої неділі, вжили усіх необхідних санітарних та противірусних заходів для безпечного перебування людей у нашому храмі, включно зі способом подавання Св. Причастя, про які оголосив Священний Синод ПЦУ.

МИ ПОВАЖАЄМО ДЕРЖАВУ. Наша громада дотримуватимеся усіх протиепідемічних застережень Держави і звикатиме до тимчасових обмежень.

МОЛИТВА НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ. Наразі ми маємо обмеження збиратися більше 10 осіб. Тож, з наступної неділі в храмі богослужіння відбуватиметься наступним чином. Розпочнеться літургія о 8-30. Триватиме 45 хвилин. До 10 осіб можуть бути у храмі. Решта хто буде підходити знаходитимуться на подвір`ї дотримуючись безпечної відстані один від одного. О 9-15, після причастя перші 10 чоловік вийдуть з храму і зайдуть наступні. Коротка молитва, причастя св. Тайн. І процедура повторюється. Для тих хто в цей час буде знаходитися на подвір’ї храму буде здійснюватися ретрансляція богослужіння через гучномовець. Таким чином всі єднатимуться у єдине ціле через спільну молитву.

СПОВІДЬ у нашому храмі вже 5 років не прив'язана до літургії тому здійснюється звичайним порядком, в будні дні. Запис через адміністратора храму.

ПРИЧАСТЯ СВЯТИХ ТАЙН здійснюється за допомогою одноразових ложок.

ХВОРИЙ, ВІДСУТНІЙ – МОЛИСЬ РАЗОМ ЧЕРЕЗ ПРЯМУ ТРАНСЛЯЦЮ. Ми вже неодноразово наголошували про необхідність залишатися вдома людям, які хворіють на респіраторні захворювання, парафіянам поважного віку, особам зі слабким імунітетом, та тим від кого залежить життєдіяльність інших людей. Для того, щоб такі парафіяни не були скривджені браком спільної і одночасної молитви з рідною громадою буде здійснюватися пряма трансляція недільної Служби Божої.
Це ж стосується й усіх парафіян що в даний час перебувають поза межами України.

КОНТАКТНІ ВІТАННЯ, вшанування образів поцілунком - ВІДМІНЯЮТЬСЯ!!!

ПОДАННЯ ПРОХАНЬ НА МОЛИТВУ ON-LINE. Впроваджуємо подання записок на молитву через faceвook сторінку настоятеля на постійній основі. Подання імен на молитву – це не просто молитва священика за когось, а молитва на найвеличнішому богослужінні – Літургії, коли за кожного про кого ви просите виймається часточка з просфори і всипається в Кров Господню зі словами: "Омий, Господи, гріхи тих, що тут поминалися, Кров’ю Твоєю Чесною, молитвами святих Твоїх" – це найбільше, як ми ще можемо за вас помолитися до Господа! Тепер можна однаково її подати – в храмі, чи через ітернет.

ПОЖЕРТВА НА КАРТКУ. Церкві, яка живе виключно з добровільних пожертв, в умовах малої кількості парафіян на богослужіннях, буде надзвичайно складно забезпечити свою життєдіяльність. Гадаємо, що саме зараз слід наважитися і ввести в церковну практику можливість перерахунку добровільних пожертв на карткові рахунки громади (приватбанк 5168 7427 0766 9770 монобанк 5375 4141 1574 1646). Тому, ми просто змушені в постах де можна буде викладати списки імен для молитви вказувати і номер рахунку для добровільних пожертв, як раніше ми це робили у великих волонтерських проектах. Підкреслюю, що пожертва ДОБРОВІЛЬНА, а якщо ви не можете пожертвувати, то пишіть свої імена і ми ВСЕОДНО МОЛИТЕМОСЯ ЗА ВАС!

КОМУНІКАЦІЯ здійснюється за допомогою інтернету(ФБ, група у вайбері) та стільниковий звязок. тел. настоятеля храму 0505263725. адмін. храму 0954815744.

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! Будемо вірити у те, що Господь Милосердний до нас і відверне усіляку кару, полегшить випробування, зцілить хворих та підкріпить слабких. Змінюймося на краще! Ретельніше молімося і служімо Богу через служіння в любові ближньому, адже Господь знову, у ці тяжкі часи, дає нам особливу можливість проявити свою любов до Нього через служіння ближньому!

Нехай Бог вас збереже, а ви бережіть себе та один одного! І що б не траплялося – весна і в нашій душі, і в природі все ж настане!

З любов’ю до кожного, прот. Сергій Чудинович.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: