Херсон °C

Медики лікарні Карабелеша просять памятати про нові правила відвідування медзакладів

Общество, Здоровье
0

Візьміть на себе відповідальність. Це стосується і лікарів, і пацієнтів. За час карантину озвучено чимало різних порад, що мають захистити людину від вірусного захворювання. Однак, не всі дослухаються до цих закликів: без нагальної потреби приходять в лікарню чи поліклініку, не дотримуються заходів по індивідуальному захисту. А тому медичним установам доводиться ретельно готуватися до зустрічі таких відвідувачів і забезпечувати їх безпеку.

Відвідувачі лікарні ім.Є.Є.Карабелеша не могли не помітити, що правила відвідування змінилися: стали суворішими і супроводжуються різними профілактичними заходами. Перед тим як зайти до лікувального закладу у них на медичних постах безконтактно змірюють температуру тіла, приміщення обробляють дезінфікуючими засобами (на фото). А для цього придбано обладнання для проведення поточної та заключної дезінфекції на випадок можливих епідемічних ускладнень (розпилювач деззасобів, дезінфекційні килимки, одноразові серветки). Посилені не тільки заходи дезінфекції, а й введений режим максимальної ізоляції хворих, обмеження відвідувань в стаціонарі.

Запроваджено нагляд за особами, які були у контакті з хворими (підозрілими) на COVID-19 з наданням пам’яток про самоізоляцію. Реєстратури поліклінік проводять експерс-діагностику для з’ясування епіданамнезу при зверненні пацієнтів. Працівники лікарні беруть участь в огляді осіб, які прибувають до м. Херсона з країн, де зафіксоване розповсюдження COVID-19. Фахівці лікарні виїздять додому у разі скарг на респіраторні синдроми.

Крім того, підрозділи медичного закладу ретельно «озброїлися» знаннями підготовлені для надання медичної допомоги особам, як відповідають визначенню випадку COVID-19. У визначеному порядку переглянута оперативна документація на випадок виникнення конвенційних інфекцій, наявний запас засобів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту органів дихання, профілактичних препаратів, дезінфекційних засобів тощо; складені заявки на відсутнє.

Також підготовлені приміщення, які відповідають вимогам для первинної ізоляції хворого. Медичний персонал додатково перевірив свої знання з питань клініки, діагностики, відбору клінічного матеріалу, дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні особи, що відповідає визначенню випадку 2019-nCoV, з оформленням протоколів.

У сьогоднішніх умовах залишається важливим зберегти діючий медичний персонал у такому складі як він є, щоб було достатньо сил і людських ресурсів у разі погіршення епідеміологічного стану. Медичні працівники забезпечені методичними матеріалами щодо алгоритму дій у разі виявлення хворого з підозрою на коронавірусну інфекцію. І при цьому людина у білому халаті повинна не заразитися і залишатися здоровою.

Нині склалася така ситуація, коли наше здоров’я насамперед у наших руках. Ми маємо не перекладати на когось відповідальність, а стати відповідальними перед собою і суспільством, в якому живемо. Від того як ми засвоїмо урок сьогодні, залежатиме наше завтра.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: