Херсон °C

Громадяни Генічеського району задекларували 18 мільйонів гривень доходів

Общество, Экономика
0

З 01 січня п. р. триває деклараційна кампанія до якої вже долучилися 1280 громадян, які перебувають на податковому обліку у Генічеському управлінні Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі. Декларанти повідомили про 18,4 млн. грн. отриманих доходів за 2019 рік. Ще 14 осіб вирішили скористатися своїм правом на податкову знижку. Загальна кількість поданих декларацій на 80 звітів перевищує аналогічний період 2019 року.

Найчастіше мешканці Генічеського району декларують доходи від спадщини чи дарування - 37 декларацій на суму 7,7 млн. грн. статків. Більш ніж удвічі збільшилась кількість декларантів із доходами від продажу рухомого та нерухомого майно. Громадяни подали 15 декларацій про минулорічні 1,4 млн. грн. доходів.

Минулорічні доходи від продажу сільськогосподарської продукції у сумі 6,8 млн. грн задекларували 1115 генічеських фермерів. Цього року кількість громадян, які повідомили про отримання доходів від спадщини та дарування, зросла на 7 осіб. Дохід від отримання інвестиційного прибутку на суму 68 тис. грн. задекларували 66 громадян. Доходи від незалежної професійної діяльності на суму 614,6 тис. грн задекларували 4 декларанти, з них місцева скарбниця отримає 41,3 тис. грн. ПДФО та 3,4 тис. грн. військового збору.

Нагадаємо: граничний термін подання декларації про майновий стан та доходи подовжено до 01 липня 2020 року, відповідно до Закон України від 17.03.2020 №533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)».

 

За офіційною інформацією

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: