Херсон °C

Відповідальним проведення необхідних профілактичних заходів є Управління державного нагляду

Новости » Общество
0

Відповідальним проведення необхідних профілактичних заходів є Управління державного нагляду Керівник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Сергій Шевченко забезпечує виконання рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо проведення рейдів.

Деякі херсонські ЗМІ поширили інформацію про нібито заборону брати участь в моніторингах і рейдах керівникам міських, міжрайонних і районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. І посилаються на певний документ.

Повідомляємо: у наказі, на який посилаються деякі ЗМІ, мова йде про те, що керівники районних, міжрайонних і міських управлінь ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області мають забезпечити участь керівників і спеціалістів відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства у рейдах стосовно дотримання суб'єктами господарювання карантину. Бо у фахівців вказаного управління є профільна освіта санітарно-профілактичного напряму. Тому в умовах карантину саме вони, в першу чергу, мають долучатись до проведення рейдів. Якщо виникне виробнича необхідність, то до проведення рейдів долучатимуть фахівців інших напрямків.

Відповідальним за збір інформації щодо ситуації з поширенням коронавірусу та проведення необхідних профілактичних заходів є Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, керівник Тарас Година-Арюпін.

Рейди триватимуть і надалі по всій області.

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відкрито для роботи зі ЗМІ. За усіма питаннями можна звертатись до прес-служби.

Прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

За офіційною інформацією

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: