Херсон °C

Антимонопольний комітет має провести розслідування щодо дорогої картоплі з господарства депутата Херсонської обласної ради

Общество, Экономика
0

В той час, коли більшість українців зятягує паски, бо з карантином сидять по домівках за свій рахунок – деякі спішать заробити саме в найважчий час для українців. Прогриміла в цьому плані і Херсонщина.

В ЗМІ повідомляють: Депутат Херсонської облради наживається на людях під час карантину…Про депутата нижче, а про те, що ціни на продукти харчування в супермаркетах стають космічними – помітили всі. Жителі Херсонщини з цього питання зверталися не тільки до керівництва області, але й через це почали звертатися на всі гарячі урядові лінії з проханням до влади та бізнесу урегулювати ситуацію.

Вчора заступник глави МВС Антон Геращенко в соціальній мережі повідомив, що передав голові Антимонопольного комітету Юрію Терентьєву аналітичну інформацію про оптові компанії, котрі дозволяють собі різко та безгрунтовно звищувати ціни на продукти харчування, овочі.

В Україні достатня кількість продуктових запасів, аби забезпечувати довгий час українців, - переконує Геращенко. – Очікую розслідування АМКУ по фактах різкого та безгрунтовного завищення цін на продукти першої необхідності, що могло стати результатом зговору крупних оптовиків.

І далі Геращенко публікує свою аналітику про завищення цін.

Серед перерахованих крупних оптовиків вказано і підприємство відомого на Херсонщині бізнесмена, депутата Херсонської обласної ради Сергія Рибалки – «Аделаїда» .

Антимонопольний комітет має провести розслідування щодо дорогої картоплі з господарства депутата Херсонської обласної ради

Антимонопольний комітет має провести розслідування щодо дорогої картоплі з господарства депутата Херсонської обласної ради

Ціни на картоплю, в тому числі і цього підприємства, як вказує Геращенко, тільки за останній тиждень зросли до 58%!!!

Що ж такого могло статися із ціною, наразі буде займатися Антимонопольний Комітет. А ми би хотіли говорити за мораль, бо не пройшло і року, як Сергій Рибалко балотувався в нардепи до Верховної Ради України та в разі перемоги мав дбати про всіх нас. Зараз про рівень обласної ради не говоримо.

Хоч передвиборна компанія Рибалки була недовгою, але, як то кажуть, – яскравою: на Херсонщину після поїздки до Росії прибув Юрій Бойко. З короваєм і своєю передвиборною програмою його зустрічав на 186 виборчому окрузі саме Сергій Рибалко.

Сергій Вікторович після «бютівця» та «нашекраївця», коли вони геть вийшли з політичної моди на той час вже видвигався від «Опозиційної платформи — За життя».

Про те, яке неізгладиме враження Бойко справив на електорат, ми потім побачили у результаті голосування, бо з впевненістю можна сказати, що голосували люди у нас не за особистість, а за партію… Тож навіть при великій любові бабусь до Бойка, виграли таки Зе.

Але ж Програма з обіцянками для народу залишилась таки від Рибалки Сергія Вікторовича, і в ній він писав: « про відновлення торговельно-економічних зв’язків з Росією та країнами СНД та, зокрема, боротьба з монополізмом, рейдерством та нечесною конкуренцією»

Це, мабуть, тому, що картопля до Росії не їде хтось забув про боротьбу з монополізмом, рейдерством та нечесною конкуренцією?!!! В період карантину, що косить весь світ!!! Це така вона чесність перед людьми?

І на останок, зрозуміло б було, якщо ото бідний фермер віддає свій товар останній та завищив трохи ціну, бо кредити в банках замучали…

Але ж ні, Сергій Вікторович до такої категорії не відноситься – він мільйонер!

І це дані з останньої опублікованої декларації.

Родина Рибалок володіє землею, великими квартирами, будинками в Херсонській та Київській областях. На родині зареєстровано з десяток підприємств. В гаражі мають човен та два дорогих авто Toyota Land Cruiser 2014 року, BMWX5 2016 року. Більше мільйона гривень з підприємницької роботи, більше мільйона гривень заробітна плата, доходи від надання майна в лізинги, більше ніж півмільйона доходу від процентів в банках, біля 19 млн грн доходу від відчуження цінних паперів та корпоративних прав.

Мала сім’я і розміщені кошти на банківських рахунках в розмірі більше 8 млн грн. Готівкою –33 тис євро, 228 тис доларів, 1 млн 170 тис грн.

Не будемо рахувати чужі гроші, але, як то кажуть люди: не останній шмат хліба сім’я Рибалок доїдає…

Нещодавно голова Херсонської ОДА збирав фермерів і підприємців, Юрій Гусєв відкрито дав зрозуміти, що владі потрібна допомога – гроші у боротьбі з коронавірусом.

Поки ми не чули про велику «благодійність» Сергія Рибалки, окрім того, що він почав постачати українцям дорогу картоплю.

А от іще щодо партійної стійкості – Рибалко став помічником нардепа Колихаєва. Не знаємо навіщо це самому Рибалкові – чиї інтереси захищати, але Колихаєв вже відчитався: закупив спецзасобів в боротьбі з інфекцією на 850 тис грн… Може то і були гроші Рибалки? Хоча вряд чи…

А ще нагадаємо Сергію Вікторовичу пункт з його ж програми: він виступав «проти зупинення деіндустріалізації, деградації та деінтелектуалізації країни».

Цікаво, а що думає сам Рибалко: хіба це не повна деградація людини – обдирати тих, хто залишився без роботи, хто останні копійки і до коронавіруса витрачав на такий небагатий кошик продуктів, де основна їжа – картопля?

В чому ж тоді мораль?

Тетяна Дергачева

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: