Херсон °C

У Кардашинському лимані - неприємна знахідка у перший день нерестової заборони

Новости » Общество
0

Весняно-літня нерестова заборона розпочалась 1 квітня. І у першу же добу заборони херсонські браконьєри проявили себе. Так, інспектори Державної екологічної інспекції у Херсонській області натрапили на неприємну знахідку. На території Національного природного парку «Нижньодніпровський», в Кардашинському лимані виявили 750 м незаконно встановлених знарядь лову – мисинових сіток. Господаря виявити невдалось. Водні біоресурси повернули у природне середовище.
- Давайте разом дотримуватись законів і берегти наші природні ресурси. Якщо у вас є інформація щодо браконьєрського промислу на водоймах Херсонщини - звертайтесь на гарячу телефонну лінію Державної екологічної інспекції (0552) 262387 та за адресою електронної поштиkhers@dei.gov.ua. Інспектори будуть реагувати невідкладно,-зазначив начальник Державної екологічної інспекції у Херсонській області Олексій Кузьменко.
В області визначені місця, де любителі можуть порибалити в нерестовий період 2020 року з берега однією вудкою з одним гачком чи спінінгом, їх позначено на інтерактивній мапі за посиланнямhttps://www.google.com/maps/d/u/0/viewer….

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: