Херсон °C

Поліцейські пішли по селах

Новости » Общество
0

Поліцейські пішли по селахВ першу чергу, зусилля поліцейських спрямовані на забезпечення правопорядку та безпеки громадян, на проведення з ними профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо важливості дотримання тимчасових обмежень. Правоохоронці перевіряють, як жителі району дотримуються правил карантину. Дільничні поліцейські відвідують людей похилого віку, щоб дізнатися про їх потреби та допомогти вирішити нагальні питання.

А для контролю епідеміологічної ситуації, на автодорозі Каховка – Кам'янка-Дніпровська», поблизу с.Таврійське Первомаївської сільської ради, облаштовано контрольно-пропускний пункт, що межує із Запорізькою областю. Там цілодобово чергують працівники поліції, лікарі та рятувальники. Вони здійснюють заходи для виявлення найменших підозр на можливе інфекційне захворювання, проводять температурний скринінг водіїв та пасажирів транспортних засобів.

Також поліцейські спільно з працівниками служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів проводять рейди вулицями населених пунктів щодо дотримання суб’єктами господарювання карантинних обмежувальних заходів. Їх попереджають про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил карантину. Поліцейські закликають громадян з розумінням ставитися до впроваджених заходів безпеки, адже вони спрямовані на збереження життя та здоров’я людей.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: