Херсон °C

Неждано закрили «Неждану»

Новости » Общество
0

Ще до недавнього часу очільник Херсонської ОДА Юрій Гусєв заявляв, мол, рішення за дозволом на роботу великого сільгоспринку у Великих Копанях тільки за Кабміном. В той же час ринок працював, а в мережі інтернет «гуляло» прошеніє Гусєва до київської влади, що великокопанівський ринок закривати не можна.

Для самих же сільгоспвиробників Херсонщини закриття вказаного ринку справді є печальною подією, адже вони вклали чимало грошей та сил в ранню овочеву продукцією. Сюди за нею приїжджають з багатьох областей України.

Зазначимо, що безкоштовно, звичайно, на ринок ніхто не потрапляє та й ціну на продукцію диктує далеко не виробник…

Але, якби там не було, сільгоспвиробник хватається за соломину.

І от сьогодні стало відомо, що комісія обласного штабу таки вирішила закрити ринок, вказавши на те, що недотримуються санітарних норм в період карантину.

Що робить адміністрація ринку? Замість того, щоб напрягтися, навести порядки, там вдень ринок закривають, а на вечір, як повідомляють нам місцеві жителі, роблять «обдзвін», кому можна вести товар. Ми впевнені, що при таких діях постраждає, як сільгоспвиробник так і покупець, котрий вимушений буде платити за овочі в результаті в декілька разів більше. Чекаємо на реакцію влади - окрім гучних заяв ще й на дієвість! Бо складається враження, що обласна влада хоче надурити Київ…

Неждано закрили «Неждану»

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: