Херсон °C

Як громади Херсонщини протидіють пандемії COVID-19

Общество, Здоровье
0
Об'єднані територіальні громади області активно долучилися до боротьби з коронавірусом. Треба відзначити, що у багатьох селах та ОТГ влада виділяє кошти для медиків, долучаються до цього й активні селяни. Матеріал з офіційних повідомлень Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України. 
 
Бехтерська громада
Сільський голова та працівники бюджетних установ Бехтерської сільської ради на Херсонщині підтримали медичних працівників своїми зарплатами. Голова Бехтерської ОТГ Михайло Бурак перерахував свою місячну зарплату, а працівники - свій одноденний заробіток на підтримку Бехтерського центру первинної медико-санітарної допомоги. Благодійна підтримка сільської медицини в тяжкий час карантину є важливим проявом згуртованості громади, аби спільно витримати удар і вберегти населення від пандемії та її наслідків.
 
Новокаховська ОТГ
Надсучасну ультразвукову діагностичну систему MyLab X5, вартістю 2 294 937 гривень, доставлено в рамках проєкту «Кусаноне» від уряду Японії до лікарні Нової Каховки. Діагностична система стане в нагоді для боротьби з коронавірусом, адже вона входить до рекомендованого Міністерством охорони здоров’я України списку обладнання, призначеного для діагностики та лікування COVID-19. Міська влада взяла на себе зобов’язання щодо сумлінного використання обладнання. Технічне обслуговування і ремонт здійснюється за рахунок міського бюджету. А послуги хворим будуть надаватися абсолютно безкоштовно. В той же час місту поки не вдалось придбати апарати штучної вентиляції легень, на які виділили кошти ще 18 березня.
 
У Новокаховській ОТГ нужденним та людям похилого віку доставили по домівках понад 1000 продуктових наборів. Таким чином громада, аби захистити найвразливішу категорію громадян, подбала про їх забезпечення продуктами та товарами першої необхідності. Продуктові набори доставлялися через соціальну службу міста соціальними працівниками та волонтерами. Набори сформовані від представників великого та малого бізнесу, організації ветеранів АТО для забезпечення у період карантину громадян, які найбільше потребують сторонньої підтримки, зокрема для тих, кому понад 80 років, для сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю, родин з дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб та осіб, які перебувають у скрутному матеріальному становищі.
У розвезенні по домівках продуктових наборів мешканцям селищ та сіл Новокаховської ОТГ активну участь і допомогу надали особисто старости та працівники Дніпрянського, Райського, Козацького та Веселівського старостатів. За їх допомогою були уточнені списки найбільш потребуючих допомоги громадян та організована доставка безпосередньо по домівках. Під час організації роздачі продуктових наборів для громадян похилого віку активну участь беруть курсанти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ та волонтери, які розвантажують набори та здійснюють їх доставку. Завдяки небайдужим людям тисячі пенсіонерів можуть залишатися вдома і не наражати себе на небезпеку.

Як громади Херсонщини протидіють пандемії COVID-19

 

 Зеленопідська ОТГ
У Зеленопідській сільській ОТГ всі зусилля громади та місцевого бюджету в період епідемії зосередили на забезпечення всім необхідним медичних працівників амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Йдеться насамперед про оперативну закупівлю засобів індивідуального захисту. Респіратори і маски, комбінезони, халати та окуляри, бахіли та шапочки, рукавички, дезінфікуючі засоби та антисептики, кварцеві лампи в кабінети для лікарів тут придбані за рахунок коштів місцевого бюджету Зеленопідської сільської ради.
 

Як громади Херсонщини протидіють пандемії COVID-19

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: