Херсон °C

Як нові унітази можуть допомогти в Олешківській лікарні, де більшість лікарів відправлено на самоізоляцію

Общество, Экономика
0

Мабуть, на це питання зможе відповісти влада Олешківського району, а саме: керівництво райради.

Адже саме з їх «благословєнія» тиждень тому було укладено договори на ремонт лікарень та інших соціальних об’єктів вартістю більше мільйона гривень.

І воно нічого б, все ж таки про благоє діло йдеться, але є ті підводні камені, що вказують на єдине – корупцію у великих розмірах. Як думаєте, випадково тендерні процедури виграє майже на мільйон гривень вже скандально відома фірма, адже до того вже біля мільйона гривень ця фірма «відпрацювала» за рахунок коштів громади на ремонтах у Костогризівській та Раденській школах. Лише рік тому депутати створювали комісії, зверталися до поліції – саме через якість робіт, що проводило ТОВ «Кредо С».

І ось ця ж фірма, згідно даних «Ю-контрол», за один тиждень знову приступає до «освоєння». Згідно із даними - 17.04.2020 переможець на капітальний ремонт приймального відділення будівлі КП "Олешківська ЦРЛ"; капітальний ремонт приймального відділення будівлі КП "Олешківська ЦРЛ" – 220 тис грн. Замовник Олешківська ЦРЛ.

Поточний ремонт санвузлів головного корпусу будівлі КП "Олешківська ЦРЛ"; поточний ремонт санвузлів головного корпусу будівлі КП "Олешківська ЦРЛ" - 89тис 700 грн. Замовник Олешківська ЦРЛ.

10.04.2020 укладено договір з ТОВ «Кредо С» на реконструкцію котельні Челбурдівської ЗОШ І-ІІ ст. з заміною твердопаливного котла та заміною радіаторів; Олешківський р-н. Херсонська область" - ( замовником виступає КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області). Ціна договору 254 тис 718 .

10.04.2020 укладено договір з ТОВ «Кредо С» на капітальний ремонт будівлі Олешківської СШ І-ІІІ ст. № 2. Ціна договору - 80 тис 329. Замовник той же.

17.03.2020 - реконструкція котельної із заміною твердопаливного котла Підстепненської ЗОШ І-ІІ ст. (замовник КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради). Ціна договору 484 тис396 грн.

Не із дивного, а явно того, що вказує на корупційну складову – саме ТОВ «Кредо С» зареєстровано в Одесі 1 рік і 9 місяців тому із статутним капіталом у 1 тис грн. Але навіть вже за цей невеликий проміжок часу має мільйонні замовлення на роботи за бюджетний кошт. І як не дивно, але більшість замовлень серед неконкурентних закупівель отримує із бюджету основному в Олешківської райради та ще у Херсонської митниці під керівництвом бувшого керівника.

Тож кому карантин, а кому саме час заробити гроші. Правоохоронні органи чекають на новий скандал…

До речі, саме в цьому районі наразі найбільше інфікованих на коронавірус, і саме через недбале керівництво лікарні, яким зараз також займаються правоохоронні органи.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: