Херсон °C

Бібліотека Дніпрової Чайки – на допомогу профорієнтації

Общество, Культура
0

Із року в рік перед кожним випускником школи постає ряд надважливих питань: ким стати в майбутньому? Яку професію обрати? Як не помилитися з вибором і бути потрібним і затребуваним спеціалістом?

Поради стосовно таких важливих питань дають усі: батьки, вчителі, друзі… Хтось радить обрати престижну професію, хтось – прибуткову, але остаточне рішення, звісно ж, залежить від самого абітурієнта.

При цьому недостатня поінформованість та неправильна оцінка своїх особистісних якостей і здібностей нерідко призводять до неправильного вибору учнями своєї майбутньої професії та подальшого безробіття.

Хоча в сучасних шкільних програмах і не передбачені окремі курси, які б допомогли школярам зорієнтуватися у своєму професійному майбутньому, завдання профорієнтації вирішуються через інтеграцію їх у освітню та виховну діяльність. Але в умовах дистанційної організації навчального процесу така інтеграція значно ускладнюється. Тож, фахівці Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки підготували інформативний відео огляд «Зроби свідомий вибір», у якому майбутні абітурієнти, а також педагоги і батьки можуть знайти корисні посилання на Інтернет-ресурси про:

кращі онлайн-тести, як один із кроків до самовизначення;

поради щодо планування освіти та кар’єрні поради;

актуальну інформацію про тенденції зміни ринку праці;

інформацію про затребувані професії та професії майбутнього;

корисні поради і статті щодо профорієнтації;

каталог професій в залежності від професійної сфери, зокрема карту професій, актуальних для Херсонської області, яку створили учасники партнерського обласного інноваційного проєкту «ПрофіСтарт»;

актуальні поради для тих, хто вирішив вступати до ВНЗ;

навчальні заклади в Україні і за її межами.

https://youtu.be/2fKlsHRbzGg

За інформацією обласної ради.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: