Херсон °C

Суд арештував рахунки Іллі Ківи за позовом батька Катерини Гандзюк

Общество, Политика
0

На грошові кошти нардепа Іллі Ківи накладено арешт. Про це стало відомо від прес-служби юридичної компанії "Міллер". Повідомляється, что Державна виконавча служба ще 22 квітня наклала арешт для забезпечення сплати судового збору за позовом батька активістки Катерини Гандзюк. Він подав позов до Іллі Ківі про захист честі і гідності своєї дочки, оскільки Ківа безпідставно звинуватив Гандзюк в корупції, а це, за словами юридичної компанії, не відповідає дійсності.

Рішенням Солом'янського районного суду Києва ще в 2019 році було визнано недостовірною інформацію, поширену 2 жовтня 2018 року Іллею Ківою в ефірі телеканалу "Еспрессо.TV". Зокрема, він сказав: "Я знаю, що Гандзюк сиділа на розкраданні міського бюджету".

26 червня 2019 року суд задовольнив позов батька Гандзюк до Іллі Ківі і ТОВ "Голдберрі" про захист честі, гідності, ділової репутації та зобов'язав їх спростувати недостовірну інформацію. Ківа повинен був зробити спростування шляхом повідомлення в ефірі телеканалу. Крім того, суд зобов'язав стягнути з Ківи на користь Віктора Гандзюка судовий збір в розмірі 1 409,60 гривень.

22 квітня у виконання рішення суду державним виконавцем Дніпровського районного відділу державної виконавчої служби в Києві прийнято постанову про накладення арешту на грошові кошти Ківи для забезпечення сплати судового збору. Юридична компанія роз'яснює: у разі невиконання рішення суду будуть застосовані заходи, передбачені ст. 63 закону "Про виконавче провадження", у вигляді штрафу, а потім і відкриття кримінального провадження. Якщо Ківа не виконає рішення суду в повній мірі, в орган попереднього розслідування буде повідомлено про вчинення останнім кримінального злочину відповідно до ст. 382 (невиконання судового рішення) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, Ілля Ківа є фігурантом ще кримінальної справи: 22, лютого проти нього було порушено справу за фактом бійки в столичному ресторані. Як повідомляють ЗМІ, Ілля Ківа вдарив відвідувача - ветерана АТО Михайла Маймай, зав'язалася бійка, в ході якої охоронці депутата побили ветерана. 3 квітняКіву чекали в ДБРдля вручення підозри, проте вінвідмовився його отримувати.

© 2019 Інформаційне агентство ASPI
https://aspi.com.ua/news/politika/sud-areshtuvav-rakhunki-illi-kivi-za-pozovom-batka-katerini-gandzyuk

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: