Херсон °C

Визначені переможці літературного конкурсу «ФантФест – 2020»

Общество, Культура
0

У 2020 році Відкритий літературний конкурс творів у жанрі фантастики та фентезі «ФантФест», одним з організаторів якого незмінно виступає Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки, відбувся вже сьомий раз.

Мета конкурсу – розвиток творчих здібностей дітей та молоді у галузі красного письменства. На розгляд журі, яке всі ці роки очолює знана письменниця, «Золотий письменник України»Дара Корній, були представлені казки і оповідання, новели і уривки з великих творів, навіть вірші. Доволі реальні події в них поєднуються з фантазійними елементами.

Вже традиційно у конкурсі взяли участь автори-початківці з багатьох міст і областей України: із Одеси і Кропивницького, Львова і Києва, Харкова і Сумів, Кривого Рогу і Дніпра; із Волинської, Рівненської, Донецької, Черкаської, Тернопільської, Полтавської областей.

Херсонська область була цьогоріч представлена учасниками із Херсона, Каховки, Скадовська, Таврійська, із Білозерського, Великоолександрівського, Іванівського, Нововоронцовського, Новотроїцького, та Каланчацького районів.

Переможцями конкурсу 2020 рокув молодшій віковій групістали:

І місце –Віолетта Тімофєєва(м.Херсон);

ІІ місце –Дарина Католик(с.Зимне, Волинська область) таВалерія Нечай(смт Білозерка, Херсонська область);

ІІІ місце –Марія КатречкотаОльга Літвін(обидві – м.Херсон).

Усередній віковій групідипломами переможців відзначені:

І місце –Вікторія Виходцева(м.Херсон);

ІІ місце –Анжеліка КоржевськатаКатерина Мартинова(обидві – м.Херсон).

ІІІ місце –Артем Українець(м.Кропивницький),Іван Сорокін, (смт Каланчак, Херсонська область),Марія Нестеренко(м.Херсон).

Дипломами переможціву старшій віковій групінагороджені:

І місце –Валерія Савотіна(с.Світильня, Київська область);

ІІ місце – сестриОксанаіТетяна Карпенко(смт Нововоронцовка, Херсонська область),Катерина Смєшко(м. Херсон);

ІІІ місце –Богдана Чехович(м. Київ).

Згідно з Положенням про конкурс, на сайті Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки було організованоонлайн голосуванняза кращий твір за вибором читачів. Спеціальну відзнаку «Приз читацьких симпатій» цього разу виборолаАміна Садуллаєваз Херсону, випускниця Іванівської гімназії (Іванівський район). Її твір зібрав 250 прихильників (39% голосів у старшій віковій групі). Дипломами «Вибір читачів» також нагороджуються у молодшій віковій групіДарина Католик(247 голосів, 32%), а у середній віковій групіКатеринаМартинова(111 голосів, 33%).

Дипломами в окремих номінаціях журі відзначило твори, які подали на конкурс:Богдана Василишин(смт Великі Бірки Тернопільської обл.),Дмитро Бей(с.Колиндяни Тернопільської обл.),Анна Мусієнко(м.Київ),Ангеліна Зубач(смт Шацьк Волинської обл.),Наталія Цюпящук(смт Шацьк Волинської обл.),Антон Радей(м.Здолбунів Рівненськой обл.), Поліна Старовойт(м.Херсон),Катерина Кумейко(м.Херсон),Катерина Кабакова(м.Херсон),Карина Мачуліна(с.Новоолександрівка Херсонської обл.),Поліна Тендітна(м.Лиман Донецької обл.), Валентина Нетребич (м.Херсон).

Організаційний комітет конкурсу висловлює подяку усім дорослим, хто підтримує і заохочує дітей до літературної творчості та допоміг їм взяти участь у конкурсі – батькам, учителям, бібліотекарям, керівникам літературних гуртків і студій.

За інформацією Херсонської обласної ради

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: