Херсон °C

Чиновники Херсонщини мають повернути майже 1 млн грн

Общество, Экономика
0

У І-ому кварталі 2020 рокуфахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 12,4 млн грн.

Завдяки діям херсонських аудиторів забезпечено відшкодування втрат на суму 5,4 млн грн.

До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 9 заходів впливу,передбачених вимогами Бюджетного кодексу України. Зокрема, зупинено операції з бюджетними коштами (3), попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства (6) з вимогою усунути порушення загалом на суму понад 5,6 млнгрн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 28 управлінських рішень та врахували 7 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів.

За результатами моніторингу53закупівельпопереджено витрачання коштів за процедурами закупівель, проведеними з порушеннями законодавства у сфері закупівель на загальну суму 276,2 млн грн, зокрема шляхом відміни торгів очікуваною вартістю 258 млн грн та розірвання договорів на суму 18,2 млн грн.

На розгляд правоохоронним органам передано 11 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 2 досудових розслідування.

Зокрема, За вчинені фінансові порушення 28 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 15 – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, одну посадову особу звільнено.

У січні-березні 2020 року про стягнення коштів пред'явлено 3 позови на суму 953,20 тис грн.

Загалом, під час юридичного супроводу, фахівці Управління представили інтереси Південного офісу по 7 справам у судових засіданнях. На виконанні у Державній виконавчій службі України перебувають рішення на суму 865,6 тис. грн, пред’явленіхерсонськими аудиторами протягом останніх років.

 

Таким чином, дії фахівців спрямовано на дотриманні вимог чинного законодавства, упередженні корупційних проявів на об’єктах бюджетної сфери.

За офіційною інформацією

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: