Херсон °C

Лікарня Карабелеша листується з вдячними пацієнтами

Общество, Здоровье
0

Здавалося б, листи написані власноруч, давно відійшли у далеке минуле. І вже не так часто люди зазирають до поштових скриньок в очікуванні заповітного конвертика. Від кого чекати, коли сам не пишеш? Зараз усе просто – по телефону, по інтернету інформація надходить набагато швидше. А листи…Сьогодні це велика рідкість. Однак, лікарня Карабелеша вже довгі роки робить приємні сюрпризи своїм вдячним пацієнтам – відповідає на їхні письмові подяки – пише листи.

Отак приходить людина після лікування додому і вже за кілька днів отримує неочікуваний, але такий приємний сюрприз – привіт з лікарні.

Щодня медикам лікарні ім.Є.Карабелеша надходить по кілька щирих подяк від вдячних пацієнтів. Останнім часом їх найбільша кількість адресована кардіологічному відділенню, у якому організована злагоджена робота всього колективу - від лікаря до молодшої медичної сестри. Слова сердечної вдячності висловлюють і окремим лікарям, і медичним сестрам, практично всьому відділенню, яке очолює вмілий і грамотний лікар і організатор Панова Тетяна Вільгельмівна. Під її керівництвом протягом багатьох років сформований професійний колектив однодумців-лікарів, медичних сестер, санітарок, які чітко виконують свої професійні обов’язки, допомагають хворим швидко опановувати себе, вилікуватись настроями, надіями, сподіваннями.

Листи-подяки надходять на адресу медиків педіатричного, гастро-терапевтичного, хірургічного, неврологічного та інших відділень лікарні та спеціалістів поліклінік. Це дуже приємно, що люди не скупляться на теплі слова медикам: за їх чуйність, терпіння, працю та турботу, уважність і щиру допомогу хворим.

І всі ці листи доводять до відома їх героїв і висловлюється подяка від керівництва. А ще від імені генерального директора медичного закладу вдячним пацієнтам також надходять листи. В них Малицька Алла дякує за те, що вони високо оцінили уважне ставлення медичного персоналу до них і зауважує, що лікарня Карабелеша завжди прагне надати кваліфіковану допомогу і організувати лікувальний процес таким чином, щоб пацієнт не сумнівався у правильності постановки діагнозу і грамотності лікування. Адже від цього напряму залежить якість життя людини.

Професію медика називають найгуманнішою на землі. Допомагати людям стабілізувати і зберегти здоров’я – благородна справа! До того ж, лікар зцілює не лише тіло, а й душу. Ось такі вісточки – листи з лікарні дарують надію, підтримують і налаштовуть на позитив.

 

 

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: