Херсон °C

Триває навчання шкільних бібліотекарів

Общество, Культура
0

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова спільно з КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» 8 та 18 травня 2020 року провели обласний онлайн-семінар «Діяльність шкільної бібліотеки в умовах карантину» на платформі Zoom для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Херсонської області, до якого долучилося близько 200 слухачів.

Модератором обох сесій онлайн-семінару виступила Ірина Колєснік – завідувачка навчально-методичної лабораторії перспективного педагогічного досвіду Херсонської академії неперервної освіти.

Головний методист науково-методичного відділу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова Ольга Козаченко у своєму виступі «Онлайн-сервіси в роботі бібліотек навчального закладу» приділила увагу основним онлайн-сервісам, які можуть використовувати бібліотекарі шкіл Херсонщини для створення сучасних бібліотечних виставок та інтерактивних заходів. Лекторка зробила огляд ресурсів та методик створення віртуальних виставок; представила різноманіття шаблонів сервісу LearningApps для застосування їх у бібліотечній діяльності; познайомила з сервісами для розробки онлайн-ігор та опитувань.

Ірина Тарадименко – завідувачка науково-методичного відділу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова – у виступі «Бібліотеки в умовах карантину: скарбничка досвіду» проаналізувала роботу бібліотек Херсонщини, що працюють з юнацтвом та молоддю в умовах карантину, та зупинилась на тих заходах, які шкільні бібліотекарі можуть трансформувати для потреб дистанційного навчання.

Не залишили поза увагою і актуальне питання щодо умов праці бібліотек в період виходу з карантину, роботи з книжковим фондом, обслуговування користувачів, безпеки бібліотекарів та ін.

Після закінчення обласного онлайн-семінару учасники пройшли онлайн-тестування для отримання сертифікатів.

Співпраця Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова з Херсонською академією неперервної освіти щодо підвищення кваліфікації шкільних бібліотекарів триває.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: