Херсон °C

На Херсонщині посилять роботу Covid-патрулів

Новости » Общество
0

Про важливість посилення роботи Covid-патрулів, через послаблення карантину, наголосив на селекторній нараді заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

За його словами, наразі у Херсонській області створено 269 Covid-патрулів, якими було проведено 3859 рейдів. Поліцією спільно з органами місцевого самоврядування складено 554 адмінпротоколи за порушення норм карантину. Крім цього, 635 актів складено органами місцевої влади.

Голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв зазначив, що посилення роботи Covid-патрулів - це необхідність, яка допоможе уникнути спалахів коронавірусу на Херсонщині.

«Сьогоднішні послаблення – це ефективна робота медичного штабу, нашої обласної комісії ТЕБ та НС. Ми не можемо допустити, аби ці послаблення привели до нових спалахів Covid-19 у Херсонській області”, - наголосив Юрій Гусєв.

Нагадаємо, що 22 травня обласною комісією з питань ТЕБ та НС прийнято низку рішень, які стосуються пом'якшення карантину на Херсонщині. Так, згідно з протоколом комісії №33, дозволено:

- пасажирські перевезення на міжміських внутрішньообласних, приміських та міських автобусних маршрутах загального користування. Але за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння;

- проведення спортивних заходів до 50 осіб без глядачів;

- проведення релігійних заходів, але не більше 1 людини на 10 кв.м;

- відновлення роботи готелів, але без експлуатації ресторанів.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: