Херсон °C

В ХДУ поступово виходять з карантину

Общество, Культура
0

В ХДУ на платформі Zoom відбулося засідання Вченої ради ХДУ. Про це повідомляє ректор ХДУ Александр Спиваковский. Ректор акцентує, що обговорили з колегами низку важливих питань, які стосуються подальшої роботи університету та навчального процесу. Також Співаковський підкреслив, що, до четверга буде підготовлений відповідний наказ щодо поступового виходу з карантину.

«Тобто, будуть розписані блоки, які стосуються організації навчального процесу, науки, адміністративних моментів, питань функціонування матеріальних-технічних ресурсів університету. Таким чином, вже з 1 червня ми починаємо переходити в адаптивну модель карантину, забезпечуючи УСІ вимоги Кабінету Міністрів України.
Далі – питання порядку денного (повний перелік – на фото).
Особливої актуальності набуває питання складання атестації здобувача вищої освіти в дистанційному режимі. Тому з урахуванням усіх нормативних документів Кабміну і МОН України проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Наталія Тюхтенко запропонувала Тимчасовий порядок організації і проведення атестації здобувачів вищої освіти ХДУ, який надає змогу скласти державну атестацію з використанням платформи Zoom. Академічна свобода здобувача вищої освіти – найважливіший пріоритет сучасної вищої освіти в Україні і в нашому університеті зокрема. Тому законодавчо визнана норма про формування індивідуального плану навчання здобувача вищої освіти сьогодні знайшло своє втілення у запропонованому Порядку створення та застосування індивідуального плану здобувача вищої освіти ХДУ.
Особлива роль у формуванні індивідуального плану здобувача відводиться гаранту освітньої програми, який і буде допомагати формувати індивідуальну освітню траєкторію кожному здобувачеві.
Проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник проінформував колег про затвердження Формули розподілу видатків спеціального фонду
на підготовку фахівців між факультетами університету, а також про затвердження Положення про навчально-тренувальний центр ХДУ.
Питання першого проректора Сергія Омельчука стосувалися затвердження Положення про почесні відзнаки «Золота медаль ХДУ», «Срібна медаль ХДУ» та встановлення меморіальних дошок видатним особистостям ХДУ. Згідно з цими рішеннями університет має змогу нагороджувати науково-педагогічних та інших співробітників, які мають особливі заслуги перед університетом і зробили значний особистий внесок у розвиток ХДУ.
Проректорка з міжнародних зв’язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксана Лаврикова розповіла про Положення про академічну мобільність науково-педагогічних працівників Херсонського державного університету. Розроблене положення пройшло юридичну експертизу та регламентує єдиний порядок організації академічної мобільності науково-педагогічних працівників в ХДУ як в Україні, так і поза її межами.
Хочу підкреслити, що усі факультети, відділи та служби продуктивно працюють, навіть у таких складних умовах. Продовжуємо активну та злагоджену роботу!» - повідомляє Олександр Співаковський.

В ХДУ поступово виходять з карантину

В ХДУ поступово виходять з карантину

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: