Херсон °C

Депутати обласної ради підготували звернення до Уряду та Верховної Ради

Общество, Экономика
0

Депутати Херсонської обласної ради на черговому засіданні планують звернутися до Верховної Ради та Уряду щодо підтримки створення в територіальних межах Херсонської області вільної економічної зони. Про це йдеться в проекті рішенні обласної ради.

Депутати акцентують на тенденції світової економічної кризи.

Зокрема, спираючись на дані про те, що у 2018 році світовий обсяг прямих іноземних інвестицій скоротився на 13% до 1,3 трлн доларів. А прямі іноземні інвестиції в економіку України скоротилися з 2014 року на 17,9 млрд дол США, та станом на 01 січня 2020 року склали 35,8 млрд дол США.

«Такі тенденції спостерігаються в світовій економіці вже четвертий рік поспіль, що пояснюється великомасштабною репатріацією накопиченого транснаціональними корпораціями капіталу за кордонами США, яка здійснюється владою США», - йдеться у зверненні. - У Доповіді ООН про світові інвестиції за 2019 рік вказується на той факт, що з часів світової фінансової кризи це найнижчий рівень міжнародних інвестицій в цьому десятилітті».

Тож, враховуючи вищевикладені фактори, депутати звернуться за підтримкою зі створення в територіальних межах Херсонської області вільної економічної зони, а також спрямовані на реалізацією цієї мети законопрєкти:

проєкт Закону про вільну економічну зону та спеціальний режим інвестиційної діяльності у Херсонській області (реєстр. № 3183 від 06.03.2020);

проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо врегулювання окремих питань діяльності на території вільної економічної зони у Херсонській області (реєстр. № 3184 від 06.03.2020);

проєкт Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо врегулювання окремих питань діяльності на території вільної економічної зони у Херсонській області (реєстр. № 3185 від 06.03.2020).

«Впевнені, що Херсонська область має весь необхідний потенціал для запровадження в її межах ефективної вільної економічної зони, яка може стати так званою "точкою росту" у регіоні та дати поштовх економічному зростанню та підвищенню рівня життя українців», - йдеться у проекті рішенні.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: