Херсон °C

Чого бояться судді у справі депутатського сімейства?

Новости » Общество
0

Сьогодні, 27 травня, у Херсоні чергове засідання по справі розброю здійсненого депутатом Дніпровського " Опоблоку " Олександром Власовим та його дружиною Лілею Якубсон стосовно Natalya Voteichkina. Справа в судах вжемайже 2 роки.

«Поки карантин можна спевнено стверджувати, що засідання не буде. Оскільки власовці на «самоізоляції».
До карантину була спершу порука ригів, вже й перефарбованих до команди нинішньої президентської партії, як Оксана Матусевич ( депутат міської ради від партії " Наш край", обласного лідера " Опоблоку " Василя Федіна та ще низки міських депутатів опо - "Наш край", Антонівського селищного голови Ігора Семенчева, котрий безпосередньо брав участь, до речі у нападі. Далі були численні довідки з лікарень від Якубсон про тимчасові ангіни і тому відкладення судів. Чисельні посилання на те, що Якубсон - мати.
Наталя теж має трьох дітей, одна з яких неповнолітня і маленьку внучку. Але Наталя ні до кого не вривалась напідпитку і не забивала ногами, не крала чужі речі.
Чи є в цій країні правосуддя і наскільки на дане поняття впливають не тільки, хто ррзслідує чи ні злочини і судить так, що справа на тій самій стадії, що зайшла в суд? Але й суспільна мораль, котра практично формується, або бездіє завдяки конкретним лідерами думок з політикуму та журналістами.
Ми про це іноді думаємо, а Ви?» - пише активістка Інна Усачова.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: