Херсон °C

Службова перевірка відносно чиновника Херсонської міської ради Третьякова почалася

Новости » Общество
0

Редакція khersonline.net вже не одноразово інформувала, відповідно скандалу навколо управління реклами Херсонської міської ради, де інспектор Третьяков Роман склав злочину схему в вимаганні не правомірної вигоди з підприємців за вирішення надуманих проблем.

https://khersonline.net/lenta/160621-hersonskie-smi-sobirayut-informaciyu-otnositelno-vzyatochnichestva-chinovnika-upravleniya-reklamy.html

https://khersonline.net/lenta/160426-lozhichev-sluzhebnaya-proverka-tretyakova-romana-pokazhet-vsyu-pravdu.html

https://khersonline.net/lenta/160368-chinovnika-merii-obvinyayut-v-trebovanii-vzyatok-s-biznesa.html

В свою чергу, інспектор Третьяков Роман, звинуватив в усіх даних звинуваченнях і тиску на нього депутата Херсонської міської ради Ложичева Олександра, в тому що депутат спеціально хоче впливати і контролювати рекламні процеси в місті Херсоні.

Після великої кількості інформаційного бруду вилитого на депутата Ложичева, він звернувся с офіційною заявою до мера міста Херсона, Володимира Миколаєнко с проханням про відкриття службової перевірки по всім викладеним фактам.

Як повідомили нам в мерії міста Херсона, на разі службова перевірка відкрита і комісія розпочала працювати. «Одначе, якщо депутат Ложичев Олександр знаходиться на робочу місті в міській раді, і нам легко і зручно прояснювати всі нюанси зв’язані з ним, то інспектор Третьяков Роман, чомусь терміново пішов на лікарняний. Будемо розбиратися.» - повідомили в мерії.

Службова перевірка відносно чиновника Херсонської міської ради Третьякова почалася

Службова перевірка відносно чиновника Херсонської міської ради Третьякова почалася

Джерело: https://khersondaily.com/news/sluzhbova-perevirka-vidnosno-chinovnika-habarnika-tretjakova-romana-pochalasja?fbclid=IwAR2_lj5k9iz8oNfxJZxueVP4NEsWx17Z9n9NoSo-EPA4zE83WW8tf5Wdm9U

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: