Херсон °C

Дослідження: найкраще в міській раді працювали Д’якова, Богданов, Линецький, найгірше – Шевчук, Бальбот і Жуйков

Общество, Политика
0

В рамках кампанії Атестація депутатів місцевих рад, яка охоплює шістнадцять областей України, Херсонська обласна організація Комітету виборців України та Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень презентувала результати персонального оцінювання діяльності депутатів Херсонської міської ради за 2019 рік.

Оцінювання роботи депутатів відбувалося двома способами – об’єктивні показники виконання депутатами своїх повноважень за 5-бальною шкалою та експертне опитування.

Вперше, за кілька років проведення Атестації один з депутатів отримав найбільший бал за об’єктивними показниками. Ним став позафракційнийМихайло Лінецький.Цікаво, що в минулому році Михайло Линецький отримав найвищий бал за результатами експертного опитування, а тепер й за об’єктивними показниками.

15 депутатів отримали чотири бали.23 депутати по «3» бали, 11 депутатів «2 » бали, і 2 обранці по «1» балу.. Це Сергій Жуйков та Віктор Шевчук.

Згідно із результатами експертного опитування, п’ять депутатів очолюють рейтинг найкращих депутатів. Це Оксана Д’якова(15,1% разів її називали найкращою депутаткою ), Віталій Богданов (11,3%), Михайло Линецький (7,5%), Станіслав Трошин (5,7%), Олена Урсуленко (5,7%).

Якщо порівнювати цьогорічне оцінювання по об’єктивним показникам з 2018 роком, слід зазначити, що результати оцінювання суттєво погіршились. Тоді добру оцінку отримали 22 депутати. Кількість задовільних зменшилась (було 28), але суттєво збільшилась кількість негативних оцінок (було лише 3 двійки та не було жодної одиниці).

Деякі депутати покращили свої оцінки, наприклад Іван Горланов, Руслан Рубан та Євген Назарян покращили оцінки з трійки до четвірки. Але значна частина обранців (21) оцінки погіршила. Складається враження, що багато хто з депутатів, з різних причин втратив мотивацію до виконання своїх обов’язків, що і призвело до погіршення оцінок.

Погіршили свої оцінки: Дмитро Больбот,Віктор Шевчук, Ігор Грек, Роман Підперигора, Володимир Сальдо, Ігор Семенчев, Юрій Кліментенко (всі Наш Край); Валерій Боржков та Вікторія Борисевич(обидва УКРОП);Дмитро Ільченко, Станіслав Трошин, Катерина Пушкарьова, Олег Черненко (всі Батьківщина); Євген Матковський (Свобода);; Сергій Жуйков, Юрій Кирилов, Дмитро Іванов (всі Солідарність) Віталій Богданов, Олексій Заболотний, Валентин Сух, Єгор Устінов, Михайло Чемерис (всі позапартійні).

Зниження оцінок відбувалось за більшістю параметрів дослідження: знизився рівень інформування виборців про свою діяльність, знизилось відвідування пленарних засідань сесій та депутатських комісій, голосування по спірним питанням проти інтересів громади, зменшилась кількість та якість звітів перед виборцями.

Але поруч з цим, на фоні інших обласних центрів в яких проводиться Атестація, оцінки отримані херсонськими депутатами виглядають не так вже і погано. Так, тільки в 3 містах крім Херсону є депутати які отримали вищий бал. За кількістю добрих оцінок Херсон ділить 5 місце з Львовом, в якому більше депутатів в раді. І тільки в 7 містах менше негативних оцінок («2» та «1») ніж у нас.

Херсонський Кризовий Медіа Центр

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: