Херсон °C

Відкриття театрального проекту просто неба «Театральна площа»

Общество, Культура
0

Карантинні заходи, що було введено з 12 березня 2020 року, перекреслили всі плани культурних та креативних індустрій та всі їх сподівання на найкращі в році місяці роботи (квітень, травень). З початку березня закрито всі театри, кінотеатри та інші заклади культури. Фінансово постраждали, як державні культурні заклади, так і приватні. Приватні більшою мірою, оскільки в державних - митці отримували зарплатню протягом всього періоду карантину, а приватні були просто змушені припинити свою роботу, отже, не мали протягом майже 3-х місяців жодних доходів. Фактично, сфера культури в економічному плані під час карантину потерпала більш за всі інші сфери економіки. До того ж навіть після послаблення карантинних заходів ця сфера зможе працювати тільки за умов певних обмежень в роботі: за кількістю відвідувачів, учасників, тощо. Онлайн заходи у сфері культури, які активно проводились під час дії карантину, показали, що є такі творчі напрямки, які не можуть перейти в онлайн, бо від самого початку свого існування передбачають живе спілкування, синергію всіх учасників процесу, - як митців, так і глядачів. Одним з таких напрямків творчості виявися театр.

Саме тому, як тільки завдяки послабленню карантинних заходів стало можливим проводити заходи на відкритому повітрі (за умови дотримання правил безпеки), Театр Маскам Рад спільно з НІАМ «Київська фортеця» вирішили скористатися такою можливістю. Тому ми розпочинаємо новий проект «ТЕАТРАЛЬНА ПЛОЩА». Проект стартує 4 червня о 19.30 виставою «Про Федота-Стрільця» у виконанні Майстра – видатного київського актора - Петра Миронова. Наступні вистави на театральній площі відбудуться 6, 7 та 11 червня.

Вистави будуть відбуватися просто неба на унікальній площіКиївської Фортеці, вірніше на ганку, як ми це вже неодноразово робили раніше в докарантинні часи (вистави «Той самий Мюнхгаузен», «Намисто» - в різні роки). Глядачі будуть сидіти з дотриманням дистанції та всіх інших мір безпеки в умовах послаблення карантинних заходів згідно відповідної постанови Кабінету міністрів України, але продовження карантину.

Ми разом, адже життя триває!

Адреса заходу: Київська Фортеця, вхід з бульвару Лесі Українки між будинками № 12 і 14. Довідки за телефонами 0506556244, 0504697369

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: