Херсон °C

Військового 95 бригади, котрого викрали з Херсонщини, використовують для дискредитації

Новости » Общество
0

Військовослужбовець Євген Добринський, якого 30 травня оголосили в розшук та знайшли на території незаконно окупованої Автономної Республіки Крим, служив в 95 бригаді близько року в званні "старшого солдата". Оприлюднену в російських ЗМІ інформацію про те, що Євген Добринський сам зайшов на окуповану територію, будучи під наркотиками і алкоголем, у бригаді називають фейковою.

Про це кореспондентам Суспільного розповів пресофіцер командування Десантно-штурмових війсь Збройних Сил України Валентин Шевченко.

Валентин Шевченко: "Буквально декілька днів про нього мовчали, вочевидь його обробляли і потім використовували для своєї пропаганди. В цьому нічого нового немає, в них на меті лише одне – дискредитація Збройних Сил України. Звичайно, що вони підготовлюють військовослужбовця, можливо якісь спец препарати навіть застосовують і під цим тиском військовий говорить все, що йому сказали, так як написано на папері".

Нагадаємо: військовий 95 бригади Євген Добринський, який 30 травня 2020 року зник на лінії контролю з окупованим Кримом, потрапив у російський полон. В мережі з'явилося відео, на якому викрадений військовий дає пояснення, як він опинився на тимчасово непідконтрольний території України. Водночас російські ЗМІ опублікували інформацію про те, що Євген Добринський був в стані алкогольного сп’яніння та під дією наркотичних речовин і сам опинився на території України, тимчасово незаконно окупованій Російською Федерацією. Ранішепресслужба 95 бригади розповіла, що на відео Добринський виглядає пригніченим і промовляє заздалегідь підготовлений текст, можливо, під дією спецпрепаратів.

Джерело:https://suspilne.media/38059-naukovci-poasnili-comu-zitomirska-8-metrova-verba-ne-moze-vhoditi-do-10-najstarisih-derev-ukraini/

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: