Херсон °C

В умовах коронавірусної пандемії медикам допомагають

Новости » Общество
0

Усі ми стали свідками як різні підприємства та установи, фонди, приватні підприємці під час карантину вносять посильний вклад для пом’якшення напруги, допомагають закупівлями медичних засобів та препаратів. Серед благодійників є і приватні особи. Працівники лікарні Карабелеша щирі вдячні кожному з них і завжди розповідають як будуть використовуватися надані медичні засоби чи використані кошти.

Нещодавно надійшла адресна матеріальна допомога в сумі близько 60 тисяч гривень від Урсуленко Олени Борисівни, Секретаря Херсонської міськради. За ці кошти були придбані захисні маски та тест-системи для визначення антитіл до коронавірусу.

Дирекція Херсонського обласного благодійного фонду сприяння розвитку медицини та охорони здоров’я «Медицина», а також адміністрація КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім..Є.Є.Карабелеша» дякують Урсуленко Олені Борисівні за небайдужість та особисту участь в забезпеченні лікувального процесу, особливо у період пандемії коронавірусної інфекції. Є сподівання, що її добрий, сердечний іблагороднийвчинок може стати прикладом для інших людей. Дякуємо і будьте здорові!

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: