Херсон °C

У лікарні Карабелеша з’явився сучасний апарат КТ

Общество, Здоровье
0

Нещодавно у поліклініці №2 КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім..Є.Є.Карабелеша» медичний центр «Промінь» почав проводити сучасні обстеження – комп’ютерну томографію - на новітньому апараті. На сьогоднішній день КТ – один з найефективніших методів сучасної діагностики. Саме він дає змогу лікареві побачити максимально правдиву картину стану організму. Отож у херсонській лікарні з’явився надійний помічник - сучасний томограф SIEMENS Somatom Go.up експертного класу. Це нова марка, яка забезпечує менше опромінення і точність у багатьох зрізах. Його основна перевага в можливості буквально «зазирнути всередину» організму. Якісне зображення і кількість зрізів дозволяють створити 3D-реконструкцію кожної системи окремо – кісткової, судинної, м’яких тканин. Застосування новітніх технологій дуже широке: медична діагностикаголовного та спинного мозку, оцінка станухребта, кісткового апарату й суглобівпри травмах та запальних процесах,неінвазивне дослідження коронарних артерій та серця, рання діагностика добро- та злоякісних новоутворень, захворювань черевної порожнини, тазу, грудної кліткитощо.

Загалом комп'ютерна томографія справедливо визнана «революціонеркою» в точному діагностуванні великої кількості захворювань, про які раніше доводилося здогадуватися. Цей вид обстеження набагато інформативніший, ніж рентген.

Це підтвердила і Москаленко Раїса, керівник медичного центру «Промінь». Жінка вже 25 років працює на КТ, має величезний досвід і з задоволенням набуває нових знань і практики в обстеженнях.

-Якщо немає правильного обстеження, а відповідно – діагнозу, то і лікування не може бути правильним,- сказала Раїса Олександрівна. – Наша робота дуже відповідальна. Адже завдяки обстеженню хірурги можуть визначитися як і коли робити операцію, чи навпаки - призначити курс лікування.

Основні переваги комп’ютерної томографії: сучасний комп’ютерний томограф дає низьку дозу опромінення і дозволяє скоротити час обстеження; забезпечує широкий спектр обстежень, можливість створення 3D-реконструкцій.

Техніка постійно удосконалюється, тож фахівці центру пройшли навчання роботи на апараті саме цього класу. Вивчаємо нові програми. Буде цікава нова програма по стоматології, програма по ангіографії: обстеження всіх органів, сосудів.

Кожен новий апарат іде з меншим дозовим навантаженням. Є для них і низькодозові програми, зокрема, для легень і товстої кишки. Це на сьогодні користується попитом. І на міжнародних конференціях говорять про те, що низькодозове обстеження органів грудної порожнини – це єдиний метод, який може забезпечити раннє виявлення раку легень. Це не може зробити ні флюорографія, на рентгенографія, при тому що рак вже може розвиватися. Сподіваємося, що це дасть змогу зменшити захворюваність в нашій області. Цього прагнуть і торакальні хірурги, бо нерідко вони стикаються з пацієнтами, у яких вже 3 чи 4 стадія раку, практично безнадійна.

Шановні херсонці, будьте здорові! А якщо захворіли – обстежуйтесь якісно і лікуйтесь відповідально!

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: