Херсон °C

Мерія Херсона порушила Закон та відмовляється брати за це відповідальність

Новости » Общество
0

Бюро журналістських розслідувань ГО «Єдиний Щит» наразі ретельно вивчає питання стосовно незаконного, на нашу думку, перейменування вулиць в м. Херсон.

Нагадаємо, перейменування вулиць відбулось у результаті прийняття Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»від 09.04.2015 р. № 317-VIII(набув чинності 21 травня 2015 року).

Маючи на меті впевнитися у прозорості та законності дій у прийнятті рішень щодо перейменування скверів, вулиць, провулків, майданів, т.і. у місті Херсон., голова правління ГО «Єдиний Щит» Валерій Літвін, направив інформаційний запит херсонському міському голові.

 

На неодноразові, протягом декількох місяців, інформаційні запити, з проханням надати копії розпорядчих документів Херсонського міського голови щодо організації виконання вимог Закону України від 09.04.2015 №317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», а саме у відповідності до ст3 , п.6ЗаконуУкраїни «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»(Відомості Верховної Ради України, 2013 р., № 17 ) підготовки та проведення засідань Херсонської міської ради та прийняття рішень щодо перейменування скверів, вулиць, провулків, майданів, т.і. у місті Херсон, нарешті прийшла шокуюча відповідь, яка більше схожа на безглуздий набір слів.

Цитуємо:«Питання щодо причини неприйняття відповідних рішень Херсонською міською радою містить не запит на надання «відображеної та задокументованої» інформації, яка відповідно до вищенаведеного визначення є публічною, а, виходячи з його змісту, є клопотанням щодо надання роз’яснень, відповідь на яке потребує створення нової інформації».

З цього слідує єдиний висновок!

Володимир Васильович не бажаючи відповідати за вчинення своїх дій, які свідчать про недотримання Закону, згідно якому рішення щодо перейменування вулиць повинна була приймати міська рада, а не мер, усіляко уникає відповіді на чітко поставлене питання!

Відповідь міськради направлена на розгляд Кличко ;))

Джерело http://goes.ks.ua/meriya-khersona-porushila-zakon-ta-vidmo/?fbclid=IwAR0m9KnPehmN4Ne3sNf7IoTxK2jrfFJVY7GMrQaR_pVAXweQcvUvpfSmHEQ
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: