Херсон °C

Мер Каховки вже у партії «Пропозиція»

Общество, Политика
0

У Києві презентували політичну партію місцевого самоврядування «Пропозиція». Там є і вихідці з Херсонщини. Як повідомляє кореспондент «Укрінформ»,

у заході взяли участь засновники партії: міський голова Дніпра Борис Філатов, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, міський голова Чернівців Олексій Каспрук, міський голова Житомира Сергій Сухомлин, міський голова Кропивницького Андрій Райкович і міський голова міста Каховка Херсонської області Андрій Дяченко.

"Ми зібралися для того, щоб офіційно оголосити про створення нової політичної силипартії"Пропозиція"...Ми маємо надію, що наша політична сила буде якраз тою професійною силою, в яку повірять наші виборці і ми зможемо виправдати їхні надії", - сказав міський голова Житомира Сухомлин.

Голова Миколаєва Сєнкевич повідомив, що партія планує брати участь у чергових місцевих виборах цього року і за результатами прийматимуть рішення щодо участі у виборах до парламенту. Крім того, він наголосив, що "Пропозиція" не є партією мерів, а партією професіоналів і хочуть, щоб до них долучалися не лише міські голови чи нардепи, а й лідери громадських думок, які формують і створюють країну "знизу".

"Ми маємо на меті створити те, чого не було раніше. Це партія, яка буде будувати країну знизу, з місцевого самоврядування, бо кому як не нам знати, як краще прокласти трубу чи сформувати бюджет", - сказав Сєнкевич.

Міський голова Чернівців Каспрук наголосив, що в Україні заможна громада має стати базовим елементом заможної успішної країни.

"…Сьогодні ми розуміємо, що в нас недостатньо сил і можливостей для того, щоб захищати місцеве самоврядування...Сьогодні ми розуміємо, що потрібно об'єднати всіх активних громадян міст та селищ, представників місцевого самоврядування для того, щоб на рівні парламенту представляти місцеве самоврядування", - зазначив Каспрук.

Філатов - міський голова Дніпра, у свою чергу, підкреслив: у партії вважають, що саме сильне місцеве самоврядування для влади є "рятувальним кругом", за допомогою якого можна вирішувати велику кількість проблем, що накопичились по всій країні. За його словами, партія є програмною і збирається системно відстоювати права місцевого самоврядування.

"Ми не партія мерів, ми не партія керівників, ми партія місцевого самоврядування, магдебурського права. Сьогодні ми запрошуємо всіх наших колег і не тільки колег, а й лідерів громадської думки, депутатів, громадянське суспільство, приєднуватися до нас... Нам не подобається те, що відбувається зараз з місцевим самоврядуванням, йде масове згортання, це - більше конфлікт, який виникає через неповне розуміння суті місцевого самоврядування", - наголосив Філатов.

Програму партії обіцяють представити у липні на з'їзді.

Джерело https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3048469-u-kievi-sist-meriv-prezentuvali-novu-politicnu-partiu.html?fbclid=IwAR2SpmzU5DzZBzd5-vDyxF5jwYgprPU4m3XHoLJVuc55y9tmPNjTSuCp1eo

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: