Херсон °C

У Херсоні на День молоді виступить рок-гурт «Крила»

Общество, Культура
0

У неділю, 28-го червня, творчі жителі Херсонщини та сусідніх областей зберуться на "Шафа!Фест". Третій рік поспіль захід відбувається з нагоди Дня молоді в Україні. Цього разу припадає ще й на День Конституції.

"Пoeти, пpoзaїки, cпiвaки тa музикaнти поділяться cвoїми нaпpaцювaннями зa чac кapaнтиннoї пepepви, a тaкoж cтapими-дoбpими pядкaми i кoмпoзицiями", – анонсують організатори.

Відбудеться творчий батл, читатимуть поетичні та прозові рядки, лунатимуть авторські пісні у супроводі акустичної гітари. Після ж виступатимуть рок-гурти із Херсона: "Status Vera", "Матроси криголама", "Windmusic" та "Скіфи".

Вперше на "Шафа!Фест" приїде рок-команда із Миколаєва – "Крила". Хеві-метал, тематика – від соціальної до історичної, тексти, близькі кожному… За плечима рок-банди – широка географія виступів, участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях. Зокрема, "Чайка" у Києві, "Нашестя" та інші. У Херсоні хлопців знають добре – періодично вони дають у нас концерти та збирають чималу аудиторію!

"Херсон – це чудове місто із прекрасними друзями-слухачами, яких із кожним нашим приїздом стає все більше! Давайте запалювати разом 28-го червня на "Шафа!Фесті", – закликає вокаліст гурту "Крила" Олександр Плюснін.

У Херсоні на День молоді виступить рок-гурт «Крила»

Захід розпочнеться о 17:00. Вхід – вільний! "Urban CAD"

Деталі:https://www.facebook.com/events/881307152383496/

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: