Херсон °C

Нардеп Вікторія Вагнер: У ряді учбових закладів Херсонщини під час ЗНО абітурієнти просто задихалися

Новости » Общество
0

Про це Вікторія Вагнер пише у соціальній мережі. Нардеп пропонує для освіти підготовлений та розписаний від головного санітарного лікаря алгоритм дій та умови, за яких має проходити ЗНО при пандемії та надвисоких температурах:

«Рівень організаційної підготовки до складання ЗНО призвів до того, що абітурієнти працювали у аудиторіях з критично високою температурою. В деяких приміщеннях, внаслідок закритих вікон, фактично виникла задуха.

Писати іспити в медичних масках, в таких умовах виявилося ще тим випробуванням. Це, безумовно, не сприяло успішному опитуванню, що не може залишатися поза увагою.

З метою виправлення ситуації, запобігання повторенню неналежної підготовки до другого туру складання ЗНО, в період, коли за прогнозами синоптиків температура повітря очікується з аномальним показником +42 0С , мною, як народним депутатом, здійснені такі дії:

Повідомлено Головного санітарного лікаря України Віктора Ляшко про критичну ситуацію, що виникла під час складання ЗНО на Херсонщині та інших південних регіонах країни.

Домовлено, що, для уникнення повтору ситуації, що сталась сьогодні, Віктор Ляшко надасть рекомендаційного листа управлінням освіти, та центрам здачі ЗНО. В цьому листі будуть чітко розписаний алгоритм дій та умови, за яких має проходити ЗНО при пандемії та надвисоких температурах.

Проведено телефонну розмову з очільником управління освіти Херсонської міської ради Юрієм Ніконовим та директором Херсонського центру оцінювання якості освіти Максимом Кирпенко, у якій досягнуто домовленності, що перед наступним іспитом ЗНО будуть проінспектовані усі шкільні аудиторії базових закладів освіти на відповідність їх санітарним нормам комфортного перебування дитини протягом 2 годин.

Збільшено кількість медичних працівників, що чергуватимуть при проходженні ЗНО.

У ході розмови мною акцентовано увагу, що у разі фіксування теплового удару абітурієнта унаслідок надвисоких температур та задухи в аудиторії, керівники понесуть особисту відповідальність.

Попри негаразди, бажаю усім здобувачам успіху та натхнення, перемога чекає кожного, хто до неї прагне».

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: