Херсон °C

Про легальний бізнес та трудові відносини Олешківського району

Новости » Общество
0

 

Йшла мова начальниці Олешківської ДПІ Херсонського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Надії Кротко з громадянами - одноосібниками смт Нова Маячка Олешківського району, які використовують найману працю для збору сільгоспврожаю на своїх земельних ділянках.

Разом із учасниками районної робочої групи з питань легалізації найманої праці та заробітної плати податківці району провели роз’яснювальну роботу серед інших суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами. Підприємцям нагадали про завершення кампанії декларування доходів - 2020, який спливає 30 червня поточного року, та акцентували увагу на необхідності відповідального ставлення до ведення бізнесу та сплати податків.

Податківці та представники інших державних органів та установ Олешківського району були одностайні у думці, що тільки спільна активна робота забезпечить зростання податкової культури та добробуту мешканців району.

За офіційною інформацією

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: