Херсон °C

На Херсонщині триває ЗНО

Новости » Общество
0

Абітурієнти Херсонщини вже склали дві сесії зовнішнього незалежного оцінювання. 25 червня відбулося перше ЗНО – з математики. На його проходження зареєструвалося 4 998 осіб, з'явилося 4 006 учасників, що складає 80,15% від загальної кількості.
У 24 пунктах проведення ЗНО працювало 912 педагогів, 24 співробітники державної служби охорони при МВС та 24 уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти.
Результати ЗНО з математики будуть оголошені не пізніше 17 липня.
У вівторок, 30 червня, відбулася найчисленніша сесія ЗНО – з української мови і літератури. На Херсонщині участь у тестуванні взяло 7 044 особи – це 70% від загальної кількості зареєстрованих (10 011 учасників).
Щоб абітурієнти могли скласти тестування, в області працювало 43 пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Для роботи пунктів залучено 1 846 педагогів, 43 співробітники ДСО при МВС та 43 уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти.
Вчителів, залучених для роботи в пунктах здачі ЗНО, було обстежено на гостру респіраторну хворобу Covid-19. В жодного вчителя захворювання не підтверджено.
Очікується, що результати ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені не пізніше 25 липня.
Зазначимо, що учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в основній сесії з причин, які не залежали від їхніх дій та волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Докладніше про те, як це зробити, можна прочитати за посиланням: https://testportal.gov.ua/ dodsession/

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: