Херсон °C

Аварійна ділянка водогону виключена з технологічної схеми водопостачання Житлоселища

Новости » Общество
0

02 липня 2020 рокуфахівцямиХерсонськогоВодоканалувиконані терміновіаварійно-відновлювальні роботина водогоні діаметром 800мм на розі вулиць Макарова та Комкова.

Останнім часом почастішалиаварійні ситуації на залізобетонному водогоні по вул.Комкова між вулицями Макарова та Донецькою.Тривалийтермін експлуатації водогону та велика глибина залягання сприяли його зносу та порушенню герметичності. Технічним відділом Водоканалу за допомогоюелектронної гідравлічноїмоделі системи водопостачаннямікрорайону був детально прорахований оптимальний варіант забезпечення водою мешканців Житлоселища в обхід зношеної ділянки, який був затверджений на виробничій нараді підприємства.

Аварійну ділянку довжиною700 мбуло виключено з технологічної схеми водопостачання міста, а гідравлічні параметри мереж Житлоселища були відрегульованіз метою забезпеченнянормативних умов водоспоживання.Тому мешканці прилеглих будинків без проблем отримали воду відводогону по вул. Івана Богуна.

Це забезпечило необхідний напір, надійне водозабезпечення, скорочення втрат води та експлуатаційних витрат, пов’язаних з частими ремонтами, тадозволить уникнутисоціальної напруги, що виникала кожного разу при аварійних ситуаціях на зношеному водогоні по вул.Комкова.

Використання передових технологій, зокрема, гідравлічної моделі водопровідних мереж, та впровадження сучасного обладнання для водопостачання та водовідведення – шляхдо послідовного та обов’язкового поліпшення якості послуг, що надаються Водоканалом населенню міста.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: