Херсон °C

На Нововоронцовщині хліборобські жнива пройдуть «по-білому»

Общество, Экономика
0

Перед початком хліборобських жнив у Нововоронцовському районі в. о. начальника державної податкової інспекції Еліна Чубак провела виїзну просвітницьку зустріч із аграріями району щодо легалізації підприємницької діяльності та переваг офіційного оформлення трудових договорів з найманими працівниками.

Ні для кого не є таємницею, що саме зараз для збору урожаю ранніх зернових додатково залучаються наймані працівники, надаються платні послуги з обробки земельних угідь власною сільгосптехнікою.

Тож під час розмови з фермерами та керівниками сільськогосподарських підприємств Нововоронцовського району Еліна Чубак розповіла про негативні наслідки отримання та виплати заробітної плати в «конвертах» та ведення підприємницької діяльності в «тіні» .

Зокрема податківець наголосила, що офіційне оформлення працевлаштування забезпечує соціальний захист працівників та кадрову стабільність для якісного ведення трудового процесу на наступний рік. А своєчасна сплата ЄСВ гарантує найманим робітникам надійне пенсійне забезпечення.

Водночас, для роботодавців - сільгосптоворовиробників це також позитивний імідж та ділова репутація надійного партнера для впевненого розвитку бізнесу та примноження прибутків аграрного сектору економіки району.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: