Херсон °C

На Херсонщині обстежують методом ПЛР обслуговуючий персонал пансіонатів та баз відпочинку

Новости » Общество
0

На Херсонщині обстежують методом ПЛР обслуговуючий персонал пансіонатів та баз відпочинку«Безпечний відпочинок, це те що турбує кожну родину, особливо під час пандемії», - про це повідомив директор Департаменту охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації Віктор Короленко у соцмережі.

За словами Віктора Короленка за ініціативою Департаменту Здоров’я Херсонської ОДА, регіональною комісією ТЕБ та НС прийнято рішенння обстежувати методом ПЛР обслуговуючий персонал пансіонатів та баз відпочинку, розташованих на морських курортах Херсонщини.

«Це дозволить контролювати розповсюдження вірусу COVID-19 в області, вчасно виявляти хворих, реагувати та створювати умови для безпечного відпочинку гостей і жителів нашої області.

Робота в цьому напрямку розпочалась з минулого тижня, вже проведено 40 тестувань методом ПЛР, працівників баз відпочинку с. Залізний Порт, результат негативний, вірусу COVID - 19 не виявлено. Продовжуємо працювати.

Бережіть себе і не нехтуйте простими правилами безпеки під час карантину!», - повідомив директор Департаменту охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: