Херсон °C

У Білозерському районі зафіксовано явище масштабної задухи риби

Новости » Общество
0

6 липня о 9 годині державними інспекторами Херсонського рибоохоронного патруля при проведенні візуального моніторингу стану акваторії Дніпровсько-Бузького лиману, в районі с. Олександрівка Білозерського району Херсонської області було встановлено факт загибелі риби.

Загибель водних біоресурсів зафіксована по узбережжю приблизно на протязі 2,5 км уздовж с. Олександрівка, площею 4000 м 2. Загальна кількість загиблого бичка складає близько 400 000 екз., розміром від 1 до 5 см.

Під час виявлення факту загибелі водних біоресурсів на акваторії Дніпровсько-Бузького лиману відчувався специфічний запах сірководню, температура води складала: від 27о С на глибині 1,5 м, до 28 о С у берега.

Спеціалістами Херсонського рибоохоронного патруля, з метою визначення ймовірних причин задухи риби, відібрані проби води та передані для проведення гідрохімічного аналізу до Державної екологічної інспекції у Херсонській області.

Про факт заморного явища проінформовано Державну екологічну інспекцію Кримсько-Чорноморського округу, Державну екологічну інспекцію у Херсонській області, дирекцію Національного природного парку «Нижньодніпровський», Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Басейнове управління водних ресурсів нижнього Дніпра.

Херсонський рибоохоронний патруль закликає громадян повідомляти про всі виявлені факти замору водних біоресурсів на «гарячу лінію» за номером телефону:(050) 012-35-73.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: