Херсон °C

Стартувала VI Всеукраїнська літня школа «АІРо – 2020»

Новости » Общество
0

Стартувала VI Всеукраїнська літня школа «АІРо – 2020»Ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський повідомив про старт у таборі «Буревісник» VI Всеукраїнська літня школа «АІРо – 2020».

«Поєднання корисного з приємним

На березі Чорного моря у спортивно-оздоровчому таборі «Буревісник» стартувала VI Всеукраїнська літня школа «АІРо – 2020»129299;Програма спрямована на інтенсивне навчання працівників освітянської сфери з метою підвищення професійної компетентності128521;

Компетентність - це внутрішня здатність людини на основі отриманих знань та сформованих вмінь і навичок вирішувати конкретні професійні і життєві задачі у конкретному середовищі з розумінням відповідальності за те, що ти робиш. У чому взагалі полягає успіх людини? У тому, щоб знайти свого роботодавця, свою роботу, сформувати власну професійну кар’єру128524;Пам’ятаймо, щастя - це баланс між «я хочу» та «я можу»128170;

У нашому університеті вимірювання компетентностей є архіважливим. Публікаційна активність вимірюється автоматизовано, тобто ми можемо вимірювати досягнення людини в режимі онлайн в різних профілях (Google Scholar, Web of Science та ін.). Школам та університетам вимірювання може дозволити будувати відповідні інтерфейси з роботодавцями. Під час пандемії ми помітили: той, хто не вміє вимірювати, буде завжди пасти задніх.

Бажаю успіху всім учасникам! Тільки вперед!» - ректор ХДУ, народний депутат України 8-го скликання Олександр Співаковський.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: