Херсон °C

Великокопанівська ОТГ: про бюджет знають все

Общество, Экономика
0

Аби ознайомити жителів громади із рухом бюджетних коштів у 2020 році, ми проводимо кампанію з розповсюдження буклетів «Бюджет для громадян Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади». Про це інформує на сторінці у Фейсбук Великокопанської об’єднаної територіальної громади.

В Абрикосівському старостинському окрузі місцеві жителі вже знають про бюджетний цикл, як можна впливати на бюджет своєї громади та звідки в бюджеті гроші.

Нагадуємо, що з буклетом «Бюджет для громадян Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади» Ви можете ознайомитися в електронному вигляді на офіційному вебсайті Великокопанівської ОТГ за лінком https://vkopanivska-gromada.gov.ua/2020-rik-11-01-10-25-06-2020/або в друкованому вигляді у приміщеннях Великокопанівської сільської ради, КП «Великокопанівське», Великокопанівської амбулаторії, Великокопанівської та Абрикосівської сільських бібліотек, відділу ЦНАПу, відділу освіти, Абрикосівського старостинського округу, Добросільського сільського клубу.

У розповсюдженні буклетів були залучені працівники Великокопанівської сільської ради та відділу культури

 

 

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: