Херсон °C

Поліцейські Херсонщини склали понад 800 адміністративних протоколів за порушення правил карантину

Новости » Общество
0

Поліцейські закликають жителів та гостей області неухильно дотримуватись карантинних заходів та попереджають про відповідальність, передбачену за порушення Постанови Кабінету Міністрів України.

Поліцейські Херсонщини на постійній основі проводять відпрацювання з метою забезпечення дотримання підприємцями, а також працівниками розважальних закладів та закладів громадського харчування карантинних вимог. Особлива увага приділяється профілактичній роботі. У випадку, якщо правопорушники не реагують на зауваження, їх притягують до передбаченої законодавством відповідальності.

За порушення карантинних вимог передбачена відповідальність за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей», санкція якої передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Загалом від початку запровадження карантинних обмежень на Херсонщині правоохоронці склали 838 протоколів за порушення правил щодо карантину. З них: за порушення умов обсервації - 373 протоколи, за порушення самоізоляції - 26 протоколів, за порушення правил торгівлі – 171 протокол, 72 - на водіїв за перевезення пасажирів понад норми, 196 протоколів на інших порушників карантинних заходів. Усі складені матеріали передані на розгляд судів.

 

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: