Херсон °C

В ХДУ пройшла жорстка дискусія щодо обговорення програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Новости » Общество
0

Сьогодні в ХДУ на платформі Zoom відбулося засідання ГЕР зі спеціальності «076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за першим рівнем вищої освіти».Як повідомляє ректор ХДУ Олександр Співаковський, була дуже жорстка дискусія:
«Я наголосив на наступному: ознайомившись зі звітом про результати акредитаційної експертизи освітньої програми, експертна група за критерій 2 («Структура та зміст освітньої програми») та 4 («Навчання і викладання за освітньою програмою») поставила рівень відповідності В, після галузевої експертної ради рівень відповідності за даними критерієм був змінений на Е. В оновлених освітній програмі та навчальному плані були враховані усі зауваження та пропозиції, запропоновані під час опитування учасників освітнього процесу, академічної спільноти та стейкхолдерів.
Щодо критерія 4: викладачами кафедри розпочато процес заміни усіх робочих програм на силабуси, в яких враховано усі зауваження та рекомендації.
Після цього розпочалися відповідні питання складного характеру, але сподіваюся, що наші коментарі та пояснення щодо зауважень ГЕР стосовно критерію 2 «Структура та зміст освітньої програми» і 4 «Навчання і викладання за освітньою програмою» будуть враховані, а рівень відповідності «В», що визначила експертна група, буде підтверджений! Хоча відчуття у мене зараз різні», - пише Співаковський.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: