Херсон °C

У Чаплинській ОТГ дбають за якісне водопостачання, втілили в життя проект в 3 млн грн

Общество, Экономика
0

За офіційною інформацією, Чаплинською ОТГ отримано обладнання для покращення послуги «Водопостачання» у громаді. Це означає, що завдяки зацікавленості керівництва ОТГ в громаді повноцінно працює програма «Добре».

«Завдяки програмі «Добре» ми зможемо втілити в життя проект «Технічне переоснащення свердловин (заміна насосів, встановлення станцій управління з частотними перетворювачами, встановлення лічильників, заміна труб та всіх комплектуючих матеріалів) та впровадження системи диспетчеризації для КП «Відродження - 2017» в с. Магдалинівка, с. Кучерявоволодимирівка, с. Червона Поляна, с. Морозівка, с. Кудряве, с. Новий Гай, с. Білоцерківка, с. Рачівка», - повідомляє нам Олексій Фаустов. - Зроблено дуже багато: складання заявки, бюджетної частини та отримання дуже якісного обладнання! Дякуємо керівництву «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID), робочій групі та експертам програми «ДОБРЕ».

Загальна вартість проекту становить близько 3 млн. грн.

Нагадаємо, Програма DOBRE працює в7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській. DOBRE провела відбір на конкурентних та прозорих засадах та надає пряму допомогу75об’єднаним територіальним громадам в цих областях. Зокрема, і Чаплинській ОТГ. DOBREмає дві основних цілі: (1) підтримка доброї практики місцевого самоврядування в ОТГ; та (2) допомога громадянам та громадянському суспільству в конструктивній взаємодії з органами врядування та формуванні вимог щодо прозорості та послуг.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: