Херсон °C

Гусєв каже, що це він вирішив питання щодо розміщення морських піхотинців у Скадовському районі

Новости » Общество
0

Як привласнити результати роботи цілої команди, це вам за прикладом до очільника Херсонської ОДА Юрія Гусєва. Нещодавно в інтерв’ю київського ЗМІ з’явилася хвалебна стаття про очільника області, який святкує річницю на посаді. І от, в принципі, одне із рішень депутатів Херсонської обласної ради, Гусєв приписує собі.

Цитуємо:

«Загалом з перших днів своєї роботи на посаді голови ОДА я приділяю особливу увагу посиленню сил і засобів ЗСУ на території Херсонської області. Наприклад, багато років не вирішувалося питання розміщення в одному з колишніх санаторіїв міста Скадовська підрозділів Військово-морських сил ЗСУ… Для мене особисто пріоритетність вирішення питань нацбезпеки й оборони не обговорюється. Я регулярно відвідую військові частини та підрозділи ЗСУ, Нацгвардії, прикордонної служби в області, де ми не просто обговорюємо поточні питання - ми спільно вирішуємо нагальні проблеми» - ось такі заяви.

А ми нагадаємо, що в кінці минулого року морпіхи-розвідники оселились у Скадовську: Депутати Херсонської обласної ради на сесійному засіданні надали згоду на передачу до сфери управління Міністерства оборони комплексу будівель та споруд бази відпочинку «Білі крила», розташованої в урочищі Цукури Скадовського району.

Про це повідомляла і в тому числі Армія Inform.

Далі історія – Як це відбувалося

На виділеній обласними депутатами території дислокуватиметься 140-й окремий розвідувальний батальйон морської піхоти.

Частина почала використання цього об’єкту раніше, ще 22 квітня до Херсонської облради надійшло звернення від тодішнього начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗСУ генерала армії Віктора Муженка з проханням виділити на умовах оренди з можливістю подальшої передачі до сфери управління Міністерства оборони майнового комплексу «Білі крила».

Сесія обласної ради 25 квітня підтримала проєкт рішення «Про надання згоди на укладання договору оренди на комплекс будівель і споруд бази відпочинку «Білі крила». Йшлося про передачу в оренду оборонному відомству на 2 роки та 10 місяців, з орендною платою 1 гривня на рік, комплексу під розміщення військової частини морської піхоти.

А 1 жовтня на адресу Херсонської обласної ради надійшло звернення від Міністра оборони України Андрія Загороднюка з проханням розглянути можливість передачі зі спільної власності територіальних громад Херсонщини в державну з віднесенням до сфери управління Міноборони згаданого об’єкта.

Означене звернення розглянули під час засідань усіх депутатських комісій облради. Питання було рекомендовано до розгляду під час пленарного засідання сесії та отримало підтримку депутатів.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: