Херсон °C

За «бригадний підряд» генічеські підприємці отримали 95 тисяч гривень штрафу

Общество, Экономика
0

На Азовському узбережжі генічеські підприємці продовжують «економити» на сплаті акцизного податку та проводити роздрібну торгівлю підакцизними товарами без використання РРО. Таку інформацію повідомили спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м Севастополі під час проведення фактичних перевірок платників у курортних зонах області.

Аби не сплачувати акцизний податок, розрахунки із застосуванням платіжних карток за реалізовані алкогольні напої та тютюнові вироби бізнесмени спрямовували на розрахунковий рахунок «бізнес - партнерів» на спрощеній системі. Реєстратори розрахункових операцій також використовували за власним бажанням, фіскальні чеки покупцям не видавали.

За «економію» на сплаті акцизного податку, роздрібну торгівлю без використання РРО та придбання відповідних ліцензій та за наслідками перевірки 4 закладів торгівлі у м. Генічеську підприємці отримали по 23800 гривень штрафних (фінансових) санкцій кожен. За суттєві порушення в сфері готівкового обігу підприємцям доведеться сплатити 95,2 тис. гривень штрафних (фінансових) санкцій до бюджету.

Завдяки щоденному моніторингу діяльності суб’єктів господарювання під час роздрібної торгівлі, які показують нереально низькі виторги, проведені через РРО, податківці області одразу встановлюють порушників та готують відповідні документи для застосування штрафних санкцій.

Станом на 20.07.2020 податківці провели 127 фактичних перевірок суб’єктів господарювання та нарахували порушникам податкового законодавства 21195 тис. гривень штрафних (фінансових) санкцій. Перевірки суб’єктів курортного бізнесу на Херсонщині тривають.

За офіційною інформацією

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: