Херсон °C

Дороги Херсонщини ніколи не зроблять, якщо будуть так ремонтувати

Общество, Экономика, Криминал
0

Дороги Херсонщини ніколи не зроблять, якщо будуть так ремонтуватиНа прес-конференції з головою ОДА Юрієм Гусєвим я попросила перевірити стан дороги, за яку вже відчиталася влада на карті ремонту доріг з гучною наз-вою «Велике будівництво». Мова йде про ремонт дороги Нововознесенське – Новомиколаївка в Херсонській області ( Високопільський район). Після цього мене запросили поїхати подивитися на «відремонтовану дорогу» зі ствоеною комісією. На жаль, в той день з комісією я не змогла подивитися. Одначе подивилася сьогодні.
Так от, перш ніж поділитися своїми враженнями, від побаченого і відчутного... пропоную ознайомитися зі звітом комісії:
«Конкурс на здійснення поточного середнього ремонту вказаного автошляху проводився через систему публічних закупівель PROZORRO та закінчився влітку 2019 року. Його переможцем визначено ТОВ «ДОБРОБУДКАПІТАЛ». Відповідно до умов підписаного договору, підрядник мав відремонтувати 15 кілометрів дороги. Близько 3,7 млн гривень було виділено на це шляхом отримання субвенції з державного бюджету місцевим.
У середині липня цього року за результатами перевірки роботи підрядника спеціалісти Департаменту інфраструктури облдержадміністрації виявили суттєві порушення умов договору. Тому прийнято рішення про неможливість підписання актів про виконані роботи, бо їх якість не дозволяє ввести дорогу в експлуатацію. Наразі ТОВ «ДОБРОБУДКАПІТАЛ» за власний рахунок усуває недоліки ремонту неналежної якості.
Вчора, 21 липня, на місце проведення ремонтних робіт виїхала комісія, яка складалася зі спеціалістів з технагляду, проєктанта, представників від Високопільської РДА, Херсонської ОДА, ДУ «Місцеві дороги Херсонщини». Після огляду дороги було прийнято рішення щодо проведення додаткових робіт: підсипання білощебеневої суміші на окремих ділянках, створення уклону, щоб вода під час опадів не накопичувалася на дорозі, очищення узбіч автогрейдером.
Закінчення робіт заплановано не пізніше ніж на 15 серпня 2020 року. Питання взято на особистий контроль голів Високопільської РДА та Херсонської ОДА».
Тепер я вам розкажу, що було в реальності: рік тому було виграно тендер - із запропонованих по проекту 5, 5 млн грн, знайшлася вказана
ТОВ, що зголосилася відремонтувати насипну дорогу за 3,7 млн грн, так було виграно тендер.
Дороги Херсонщини ніколи не зроблять, якщо будуть так ремонтуватиПочалася історія минулого року з того, що нагнали техніки, зняли шар до основи дороги, а далі замість щебня із місцевого кар’єру на везли глини!!! Щоб ви розуміли - тільки ця дорога є з’єднанням декількох сіл з районом, по цій дорозі не тільки рухаються всі, аде й в екстреному порядку швидка, поліція та шкільний автобус!!!
Так от, після завезення глини і машин 5 так званого «щебня» з першим дощем на «відремонтованій» дорозі застряг навіть КамАЗ!
Шкільний автобус не міг возити дітей, люди були відрізані від світу!
Перед Новим роком тоді засідав зам голови ОДА Козир і підрядник, я була присутня на тій зустрічі, було заявлено, що дорогу до ремонтують!
Що змінилося? Аби зняти «кіпіш» підрядник на обочини згортає глину, і місцями розтягує той щебінь.

Вони ж уже «фактично» гроші ті, мільйони давно «зарили»!!!
Знову йде дощ і люди потрапляють у пастку, бо по обидві обочини насипано глину і вона тримає сплощне озеро на дорозі.
З гордістю Козир заявляє, що акти підряднику не підпишуть, поки не буде усунено «недоліки».
Шановні, за такі ваші результати «закопування грошей» просто соромно! Я викладаю відео і фото для керівництва області та правоохоронних органів - адже не важко зрівняти акти виконаних робіт з реальною ситуацією!!!
Якби людям віддали ті 3,7 млн грн, то повірте, вони б лопатами зробили краще, ще б і гроші залишилися...
Соромно. 21 століття, Україна, Херсонщина - Європа!!! І реальність!!!

Тетяна Дергачева

Детально відео на сторінці https://www.facebook.com/t.dergachova

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: