Херсон °C

Правоохоронним органам передано 15 матеріалів заходів державного фінансового контролю

Общество, Криминал
0

Протягом січня-червня 2020 року фахівці Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили відшкодування втрат на суму 14,3 млн грн. Про це йдеться в офіційній інформації. Згідно інформації, правоохоронним органам передано 15 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 6 досудових розслідувань.

До суду пред’явлено 4 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 1,1 млн грн.

Окрім того, завершено моніторинг 125 процедур закупівель, за результатами якого попереджено витрачання коштів за процедурами закупівель, проведеними з порушеннями законодавства у сфері закупівель, на загальну суму 293,7 млн грн, зокрема, шляхом відміни торгів очікуваною вартістю 266,1 млн грн та розірвання договорів на суму 27,6 млн грн.

До підконтрольних установ, у яких виявлено порушення, застосовано 9 заходів впливу, передбачених вимогами Бюджетного кодексу України: у 6 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 7 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на суму понад 5,7 млнгрн.

За порушення фінансової дисципліни 33 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 9 – до матеріальної, 7 – до дисциплінарної, звільнено із посади ‒ 2

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: