Херсон °C

У Лавреньовці відкрилась виставка живопису

Общество, Культура
0

У відділі мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова відкрилась виставка живопису Олександри Лаврентіївни Шапко (Лозової). Вона присвячена 100-річчю з дня народження мисткині.

Ініціатором і організатором виставки став її син – Юрій Шапко, відомий український скульптор, художник, член Херсонської обласної організація Національної Спілки художників України. Адже, свого часу, саме мама створила всі умови, щоб розквітнув талант і батька – теж відомого українського скульптора Івана Шапка, і сина Юрія, відбулися вони як митці і отримали визнання. А вже потім, десь після 70-ти і сама взялась за пензля.

Її картини – пейзажі, таємничі силуети квітів – чисті, яскраві як душа художниці, її мрії та помисли. Тендітні польові квіти написані просто і, в той же час, досконало, а у прохолоді хвойних лісних пейзажів так і хочеться сховатися у спекотну літню днину… Дивлячись на пейзажі, забуваєш, що їх автор не професійний художник, аматор – настільки в них дотримано елементарних правил побудови малюнка.

Творчість Олександри Лаврентіївни – яскравий приклад для молоді: ніколи не пізно починати займатись улюбленою справою, якщо є бажання і є що сказати людству…

Завітайте до бібліотеки та помилуйтесь красою нашого краю очима художниці!

За офіційною інформацією обласної ради

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: