Херсон °C

Херсонський Водоканал пропонує містянам акцію

Новости » Общество
0

Херсонський Водоканал пропонує містянам акціюБезкоштовний монтаж лічильників води від Херсонського Водоканалу! З 01 серпня по 30 вересня 2020 року Херсонський Водоканал проводить безпрецедентну акцію для споживачів, які розраховуються за воду без лічильників, за нормами водоспоживання, та мають борг з оплати понад 3 місяці станом на 01.08.2020., повідомляють на підприємстві. 

У разі повної оплати боргу або укладання договору реструктуризації заборгованості на вигідних умовах, споживачі, які не мають засобів обліку води, отримують право на безкоштовний монтаж водолічильника.

Так, протягом двох місяців працівники Водоканалу будуть безкоштовно виконувати встановлення придбаних споживачами водолічильників, їх опломбування та взяття на облік за однієї умови: одночасного або поетапного погашення боргу!

Споживачі можуть врегулювати питання заборгованості та отримати безкоштовну послугу з встановлення лічильника води, звернувшись за тел. 43-58-58, 42-01-29.

Скористайтесь унікальною нагодою! Сплатіть борги на вигідних для себе умовах! Не зволікайте: акція триватиме два місяці!

Крім того, нагадуємо, що продовжує дію міська програма безкоштовного забезпечення засобами обліку малозабезпечених верств населення. Для цього Вам необхідно звернутися з відповідною заявою на ім’я міського голови у каб. № 107 міськвиконкому (м. Херсон, просп. Ушакова, 37).

Припиніть накопичення боргів та оплачуйте за фактичне водоспоживання! Економте свої кошти!

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: