Херсон °C

Херсонські прокурори прозвітували про роботу

Новости » Общество
0

Херсонські прокурори прозвітували про роботуУ Прокуратурі Херсонської області пройшла нарада. Під час якої зазначено, що у звітному періоді прокурорами Херсонщини здійснювалося процесуальне керівництво у понад 46 тисячах кримінальних проваджень, у понад 17,5 тисячах з яких досудове розслідування завершено.

Забезпечено належну організацію досудового розслідування прокурорами у кримінальних провадженнях, які набули суспільного резонансу. Наприклад, до суду скеровано обвинувальний акт стосовно підозрюваного у вбивстві херсонця Олександра Кондалова. Також за цей період слідство завершено відносно фігурантів трагедії, що сталася 1 січня у Каховці, а за принципової позиції прокуратури 30 – річного обвинуваченого взято під варту.

Окрім того, за процесуального керівництва прокуратури області збільшилось число скерованих до суду обвинувальних актів у кримінальних провадженнях про корупційні злочини, у бюджетній та земельній сферах.

Завдяки спільній роботі правоохоронців викрито осіб на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди. До суду направлено обвинувальні акти стосовно 7 осіб.

Результатом належного підтримання працівниками прокуратури обвинувачення у суді, в тому числі з ухваленням вироків на підставі угоди, винесено 1 134 обвинувальних вироків.

Значну роботу проведено у ході представницької діяльності: на захист інтересів держави поза межами кримінального судочинства прокурорами пред’явлено позови, у тому числі з майновими вимогами, на понад 303 млн гривень.

За матеріалами пресслужби прокуратури Херсонської області.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: