Херсон °C

Последние новости

19:49
Від партії УДАР Віталія Кличка на посаду мера Херсона висунули Сергія Дудку
18:19
Депутат заявив, що в облраді імітують діяльність
18:00
Херсонський викладач став лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки
17:40
За крадіжки з будинків односельців мешканець Голопристанського району отримав 3 роки ув’язнення
17:38
На Херсонщині пройде автомобільне ралі “Херсонський ралійний кубок"
17:32
Команда УДАРу на Херсонщині представила понад 500 кандидатів на місцеві вибори
17:20
На Херсонщині меліоративну систему повернуто громаді
17:00
Платники Чаплинського району поповнили місцевий бюджет майже на 103 мільйони гривень
15:55
Услуги и предложения интернет-казино Вулкан Бет
15:00
В Херсоні поліція та служба у справах дітей тимчасово вилучили з родини двох малюків через неналежні умови проживання
Больше новостей

Служба автомобільних доріг у Херсонській області відхилила пропозиції шести компаній

Новости » Общество
0

Служба автомобільних доріг у Херсонській області відхилила пропозиції шести компанійСлужба автомобільних доріг у Херсонській області відхилила пропозиції шести компаній на торгах очікуваною вартістю 192,84 мільйони гривень, і залишила на торгах лише представників картелю. Про це повідомляється у системі «Прозоро», пишуть "Наші гроші". 

Мова йде про тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-04-03 Мар’янське – Берислав – /Р-47/ на який прийшло вісім учасників – «Автомагістраль-Південь», «Ростдорстрой», «Миколаївбудцентр», «ДСТ № 4 г.Брест», «Мего ЛТД», «Еталон-буд», «Хмельницьке ШБУ №56» та «Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями «УПС».

Пропозиції шести учасників Херсонська САД відхилила. В результаті на торгах залишились лише фірми «Ростдорстрой» та «Автомагістраль-Південь».

Своє недопущення до тендеру у АМКУ оскаржили компанії «Еталон-Буд» та «УПС», тож згідно рішення тендерної колегії Херсонська САД мала поновити учасників на торгах. Але після скасування свого рішення про відхилення фірм, замовник при перегляді тендерних пропозицій знову викинув їх з торгів. Тож фірма «УПС» подала скаргу в АМКУ наново, її розгляд призначений на 14 серпня.

Білоруську компанію «ДСТ № 4 г.Брест» відхилили через те, що учасник надав у маршруті транспортування асфальтобетонних сумішей «неіснуючі автомобільні дороги». Попри це, згідно умов тендерної документації, компанія мала «надати транспорту схему, в якій зазначити, зокрема, перелік автомобільних доріг (вулиць) маршруту транспортування». Білоруська компанія надала відповідний список, і причин вважати, що ці дороги «неіснуючі» у замовника немає.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: