Херсон °C

Теплі кредити з херсонським шлейфом

Новости » Общество
0

Перший зам Балоня Кузьмін із своєї сторінки на фб у травні місяці закликав ОСББ і ЖБК долучатись до програми по теплих кредитах. Тільки він не уточнював, що область, яка також бере участь у відшкодуванні коштів сильно тормозить. А торзмозить виключно з вини керівництва. Адже раніше такого не було. Програма працювала системно. Кошти з обласного бюджету вчасно відшкодовували.
Знаю це не з неба, а з реальних прикладів, власними очима бачив, як допомагають теплі кредити в розвитку ОСББ.
Коли мені телефонують і розповідають про проблему, яку штучно створили херсонські, то я її публічно озвучую.
Іншого виходу нема. Перший заступник обіцяв закрити це питання ще у першому кварталі. Але віз і нині там.
Станом на серпень місяць, наприклад, місто Кропивницький, як відповідальні господарники, і держава свої зобов'язання перед ОСББ, які брали кредити в 2019 році - виконали. Тільки представник держави в області в особі першого заступника - кидає слова на вітер.
Обласна влада протягом 2020 року не може закрити питання за попередній рік. Частинами вносять і відшкодовують.
За моєю інформацію ці витрати мали закрити в кінці 2019 року. Але з приходом "топ" менеджерів їх просто зняли. І проблема почала тільки збільшуватись.
Наступне питання, як бути з кредитами, які ОСББ взяли у 2020 році? Коли їх будуть компенсувати? До чого закликати співвласників багатоквартирних будинків, якщо програма не працює?
Думаю таких керівників це мало хвилює. Їм головне виставити фотку в себе на фейсбук, а відповідальність всю перекласти на керівників департаментів і самих людей.

Джерело:Lavrus

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: